Неймовірний вечір гумору!

31 січня 2013 року
За підтримки Ректорату, ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи, кафедри культурології, Студентської організації 24 січня 2013 року в актовій залі НУБіП України відбулася неймовірна гумористична гра КВН між студентами та викладачами на тему «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались».
У грі брали участь 3 команди: команда студентів НУБіП України «За бортом», команда викладачів «Тряхнем стариной». Третьою командою були гості університету з ВП НУБіП України «Кримський агротехнологічний університет» – команда студентів «АПК».
До складу журі увійшли директор ННІ рослинництва, екології і біотехнологій - Мельничук М.Д., заслужена артистка України, доцент кафедри культурології – Шелепницька Н.М., голова Студентської організації НУБіП України – Кухар О.В., завідувач кафедри культурології - Майданюк І.З., яка очолила журі.
На початку гри ведучий оголосив, що команда викладачів не зібралась. Ця новина викликала в залі занепокоєння, але викладачі не могли не прийняти виклик, який їм кинула команда студентів і дуже швидко сформували команду. До складу команди викладачів увійшли досвідчені старожили КВНівського руху: Антіпов І.О. – декан агробіологічного факультету, Черкашин Д.К. - директор ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи, Горго І.О. – асистент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського, Андрієць Д.В. - заступник декана агробіологічного факультету, Буцик І.М. - заступник декана педагогічного факультету.
Гра складалася з чотирьох конкурсів, протягом яких всі команди дали змогу глядачам насміятися і тим самим подовжити життя на декілька років вперед.
Перший конкурс на тему «И снова здраствуйте» дав усім зрозуміти, що буде дуже цікава і запекла боротьба. Протягом гри прозвучало безліч жартів про студентство, навчання та життя в гуртожитку, що крім студентських команд показали і викладачі, мабуть згадали свої студентські роки.
Останній конкурс музичне домашнєзавдання на тему «Игра игрой, но дружба все же важнее» був найбільш яскравим, про що можна судити з балів, які журі виставили командам. Це були шестірки та сімки, хоча КВН оцінювався по п’ятибальній системі.
Після чотирьох конкурсів лічильна комісія підбила підсумки і визначила переможців. Перше місце виборола команда викладачів «Тряхнем стариной» з сумою балів – 79, друге місце отримала команда студентів НУБіП України «За бортом» - 75 балів. Почесне третє місце зайняли наші гості з Кримського агротехнологічного університету команда «АПК» - 72 бали. Як то кажуть: «вдома і стіни допомагають».
У фіналі усі команди були нагороджені солодкими призами: тортами та медалями з фруктів , що не тільки приємно, а ще й смачно.
Актову залу глядачі покидали з усмішками на обличчі та позитивними емоціями.
 
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook