Шановні громадяни, рятувальники Київщини б’ють на сполох! За добу виникло 150 пожеж трав’яного настилу на площі майже 215 га

21 березня 2020 року
Київська обл.

Пожежі в екосистемах  стаються все частіше. Навесні в Україні все більше відчутний дим від паління минулорічної трави і чагарників. Це має дуже серйозні наслідки і для здоров'я людей, і для природи. Зокрема, призводить до масштабних пожеж і знищення біорізноманіття. У людей - до цілого букету хвороб. На жаль, часто люди ігнорують заклики не палити траву, навіть знаючи про шкоду від цього процесу. Кожен акт підпалу – це є злочин проти тендітного світу природи. Головна небезпека полягає в провокації лісових пожеж та руйнуванні біоценозу екосистеми.

Тож, з 19 по 20 березня   самими «гарячими» районами Київщини по кількості виїздів рятувальників на ліквідацію пожеж на відкритих територіях стали: Обухівській (16), Іванківський (14), Бородянський (11), Ірпінський (7), Кагарлицький (5), Барищівський (2), Ставищенський (2), Білоцерківський (2), Миронівський (2), Сквирській (1), Тетіївський (1).

Вкотре фахівці ДСНС звертаються до громадян не спричиняти загорання на відкритих територіях.

Пам’ятайте, що провокуючи пожежі в природних екосистемах, Ви не лише знищуєте навколишнє середовище, а й ставите під загрозу здоров’я людей!

У разі виявлення загорання в екосистемах телефонуйте до служби порятунку за номером 101!

Джерело: https://kv.dsns.gov.ua

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook