V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ОБЛІК, ОПОДАТКУВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА АНАЛІЗ В АКТИВІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЕКОНОМІЧНИХ СУБ’ЄКТІВ» відбудеться 20 березня 2020 року – ДИСТАНЦІЙНО.

1 березня 2020 року

 Шановні колеги !

  Відповідно до рішення Кабінету Міністрів про введення карантину в Україні та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції в НУБіП України  з 12 березня до 3 квітня 2020 року навчальний процес триватиме в дистанційному режимі за наказом ректора.
 
У зв’язку з цим, V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ОБЛІК, ОПОДАТКУВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА АНАЛІЗ В АКТИВІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЕКОНОМІЧНИХ СУБ’ЄКТІВ» відбудеться 20 березня 2020 року – ДИСТАНЦІЙНО.
 
Студенти Ваших закладів вищої освіти мають взяти АКТИВНУ участь у роботі конференції.
 
Календар конференції
 
До 20.03.2020 р. (ВКЛЮЧНО) – прийом заявок на участь у конференції, тез доповідей, е-mail: [email protected].
 
До 31.05.2020 р. – розсилка електронного варіанту збірки тез доповідей та розміщення в електронній збірці тез доповідей у форматі pdf за посиланням: https://nubip.edu.ua/node/33915у вкладці «Конференції».
 
Інформаційний лист з вимогами щодо оформлення матеріалів розміщено на сторінці кафедри обліку та оподаткування НУБіП України: https://nubip.edu.ua/node/71927
 
 
Участь у  конференції –безкоштовна
 
Збірник тез та сертифікат (в електронному вигляді) буде надіслано  учасникам конференції  на зазначену в заявці електронну адресу.
 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook