Конференція студентської ради

23 жовтня 2012, 15:00
Кримський агропромисловий коледж \ Актова зала

23 жовтня 2012 р.у ВП НУБіП України «Кримський агропромисловий коледж» відбулася звітно-виборча конференція студентської ради самоврядування. На порядку денному були розглянуті наступні питання: звіт студентського самоврядування та студентського Наукового центру за 2011-2012 навчальний рік; прийняті зміни та доповнення до Положення студентського самоврядування та затверджені емблеми студентського Наукового центру (СНЦ) та студентської організації коледжу (СОК).
Були обрані нові члени Ради студентськогосамоврядування та студентського Наукового центру. Головою студентської організації обрано студента 3 курсу відділення «Облік і аудит» Панасюка Віталія, заступником голови студради – студента 3 курсу Ванжулу Олексія, секретарем – Онуфрієву Юлію.
Головою студентського Наукового центру стала студентка 4 курсу відділення «Облік і аудит» Чумазова Катерина, заступником – Скрипник Світлана, секретарем – Троян Олена.
На конференції було затверджено список делегатів від студентського самоврядування до НУБіП України для участі у звітно-виборчій конференції: Панасюк Віталій – голова студентської ради самоврядування
Ванжула Олексій - заступник голови студради
Онуфрієва Юлія – секретар студради
 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook