Чергове виїздне засідання Клубу аграрного і освітнього консалтингу з метою переговорів про майбутню співпрацю

16 грудня 2019, 21:42

22.11.19 студенти професійної освіти "технологія виробництва і переробки продукції с/г", які являються представниками клубу «Аграрного та освітнього консалтингу», який був заснований під керівництвом кафедри «Педагогіки», зустрілися з фірмою «БТУ центр» .

На зустрічі були присутні : директор БТУ центру Хоменко Т.О., заступник директора Блоховська А.В., головний агроном Ростоцький О.
Віце-президент клубу (КАТОК) Мороз О.В. і його заступники : Гулян М., Таран М., Банніков М., та інші.

Хоменко Т. О. змістовно обгрунтувала, які є можливості для проходження практики і працевлаштування. Ростоцький О.  розповів про роботу аграрного сектора, про функції, які виконуються. Також він ознайомив нас з продукцією, яку виготовляє їхня компанія, а саме: біоактиватори, біодеструктори, біоприлипачі, біоінцектицити, біофунгіциди, біодобрива та захист, біоінокулянти, про їх переваги в сучасному землеробстві, про інтенсивну технологію вирощування всіх с/г культур, про нюанси, які трапляються під час вирощування продукції і як їх уникнути.

  

Блоховська А.В. підкреслила, що потрібно для успішного працевлаштування: уміня працювати в команді, бути комунікабельним, уміння презентувати себе і те чим ти займаєшся, бути висококваліфікованим фахівцем своєї справи.

Клуб аграрного і освітнього консалтингу (студенти Професійної освіти) та БТУ центр домовилися про плідну співпрацю у подальшому майбутньому, щоб надалі студенти НУБіП займали лише гарні місця з гідною заробітною платою.

Виражаємо подяку за підтримку і розвиток Клубу аграрного і освітнього консалтингу завідувачу кафедри педагогіки, доктору педагогічних наук, доценту Руслану Васильовичу Сопівнику і декану Гуманітарно-педагогічного факультету, доктору філологічних наук, професору Василю Дмитровичу Шинкаруку!

Студент кафедри педагогіки
ОП "Професійна освіта" ПО 17001б
Мороз Олег 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook