23.10.2012 р. відбудеться засідання вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України

23 жовтня 2012 року
Доводимо до Вашого відома, що 23.10.2012 р. (вівторок) в актовій залі корп. № 3 о 14-00 відбудеться засідання вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України.
 
Порядок денний:
1.    Присвоєння вчених звань (таємне голосування).
2.    Про обрання за конкурсом на заміщення посад науково-педагогічних працівників (таємне голосування).
3.    Про підготовку до 115-ої річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України. Доповідає ректор, академік НАН України та НААН України Мельничук Дмитро Олексійович.
4.    Зустріч Голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка Анатолія Йосиповича з вченою радою і студентами НУБіП України з питань підвищення ролі університету у покращенні вирішення питань розвитку економіки у Київській області.
5.    Про план проведення міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених 115-ій річниці заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України. Доповідає начальник науково-дослідної частини, к.с-г.н., доц. Білоус Андрій Михайлович.
6.    Звіт про діяльність ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» за
2008-2012 рр. та перспективи його розвитку. Доповідає директор ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж», к.е.н. Балаж Надія Йосипівна.
7.    Про поліпшення соціально-побутових умов проживання студентів у гуртожитках студмістечка НУБіП України.Доповідає директор Навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи, к.е.н., доц. Черкашин Дмитро Костянтинович.
8.    Кадрові питання.
9.    Різне.
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook