Засідання директорів бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Києва

9 жовтня 2012 року

    5 жовтня 2012 р. на базі наукової бібліотеки НУБіП України відбулось засідання директорів бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. У засіданні взяли участь директори бібліотек 21 вищого навчального закладу.

Після урочистого відкриття заходу представниками ректорату університету, було заслухано доповідь директора наукової бібліотеки Кіщак Т.С. на тему «Наукова бібліотека Національного університету біоресурсів і природокористування України в сучасному інформаційно-освітньому просторі».
    До уваги учасників засідання також було представлено виступ директора наукової бібліотеки Київського національного університету будівництва та архітектури Силобоченко Н.І. та директора науково-технічної бібліотеки Національного університету харчових технологій Левченко Н.П. на тему «Результати оцінювання роботи наукової бібліотеки НУБіП України».
    Наступний доповідач завідувач кафедри екології агросфери та екологічного контролю Чайка В.М., професор, доктор с.-г. наук, розповів присутнім про глобальні зміни клімату та їх вплив на біоресурси України.
    Крім того, директори бібліотек, а також працівники університету мали змогу відвідати книжкову виставку від видавництв з різних куточків України, що представляли новинки книжкової продукції.
    На завершення заходу кафедра культурології нашого університету підготувала концертну програму для учасників засідання.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook