Жіноча збірна НУБіП України з футзалу стартувала в чемпіонаті міста Києва серед студентів сезону 2019-2020 рр.

16 листопада 2019, 15:00
м. Київ, НУФВСУ

14 листопада в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) відбулася гра першого кола чемпіонату міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО сезону 2019-2020 років між збірними НУБіП України і НУФВСУ.

Турнір проводить Футбольна асоціація студентів Києва (ФАСК, сайт організації http://fask.com.ua/football ),  регламент змагань ( Регламент змагань).

Всі попередні зустрічі з досвідченою і титулованою командою НУФВСУ, на жаль, завершувалися перемогою наших суперників, тому цього разу дівчата збірної НУБіП України були налаштовані зруйнувати цю негативну тенденцію. З перших хвилин матчу наша команда рішуче пішла в атаку і вже на 10-й хвилині гри повела в рахунку (1:0). Гол забила Юлія Костенко (гуманітарно-педагогічний факультет).


Збірна НУБіП України атакувала і тримала у напруженні суперників протягом всього першого тайму.

В другій половині зустрічі суперниці, не на довго, перехопили ініціативу і скориставшись помилкою в захисті, зрівняли рахунок. Це стимулювало наших дівчат і вони знову почали атакувати. По черзі наші футзалістки реалізовували ігрові комбінації та були близькі до перемоги, і лише грубі дії суперниць в захисті зупиняли їх.

Гра закінчилася з нічийним рахунком 1:1 і обидві команди записали на свій рахунок по одному рейтинговому балу.

Вітаємо збірну НУБіП України з вдалим початком сезону, а новачків – першокурсниць: Валерію Степаненко, Тетяну Сидоренко (факультет ветеринарної медицини), Юлію Антонюк (факультет захисту рослин, біотехнологій і екології) і Аліну Пантілєєву (гуманітарно-педагогічний факультет) з дебютом в нашій команді та бажаємо перемог в наступних іграх.


Олена Отрошко,

викладач кафедри фізичного виховання

гуманітарно-педагогічного факультету,

керівник жіночої збірної НУБіП України з футзалу

Фото з сайту (http://fask.com.ua/football)


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook