Механіко-технологічний факультет

механіко-технологічний факультет

 Cпеціальність 208 "Агроінженерія"

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології і техніка  у рослинництві»

1. Бондаренко Валерій Олександрович
2. Гейко Володимир Петрович
3. Григоренко Ярослав Олегович
4. Дацюк Дмітрій Родіонович
5. Загородній Віктор Вікторович
6. Карпенко Олександр Сергійович
7. Коваленко Олександр Дмитрович
8. Ковальчук Олександр Вікторович
9. Кураса Едуард Вадимович
10. Нишпора Андрій Андрійович
11. Нілов Андрій Юрійович
12. Олексин Іван Ігорович
13. Осіпенко Артем Дмитрович
14. Панасенко Максим Олександрович
15. Семенченко Богдан Васильович
16. Чернявський Ігор Сергійович
17. Шпира Ростислав Васильович
18. Шостак Вадим Русланович

 

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології і техніка в тваринництві»

1. Алєксанов Вадим Вадимович
2. Бурундуховський Дмитро Романович
3. Ганжа Віктор Олександрович
4. Грисьо Назар Тарасович
5. Дорогань Сергій Васильович
6. Дубовенко Денис Петрович
7. Дяченко Євгеній Григорович
8. Івашина Владислав Миколайович
9. Капленко Олександр Миколайович
10. Коваленко Дмитро Олексійович
11. Кривунда Леонід Васильович
12. Скопачов Валентин Сергійович
13. Циганюк Андрій Володимирович
14. Швець В`ячеслав Вікторович
15. Юрченко Юрій Ігорович
16. Ярош Михайло Олександрович

 

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Оптимізація процесів, параметрів і режимів роботи техніки АПК»

1. Величко Руслан Юрійович
2. Дричик Олександр Григорович
3. Желяк Олексій Володимирович
4. Коломієць Владислав Юрійович
5. Лись Олег Миколайович
6. Лісовий Костянтин Олександрович
7. Матвєєв Богдан Олегович
8. Місан Олександр Ілліч
9. Новіков Олександр Петрович
10. Оришко Тарас Володимирович
11. Підгорній Сергій Віталійович
12. Потеряйко Євгеній Олександрович
13. Ражик Артем Олександрович
14. Самойленко Олександр Анатолійович
15. Сокол Олександр Олегович
16. Софієнко Сергій Валентинович
17. Стрільчук Дмитро Володимирович
18. Суський Василь Миколайович
19. Хливнюк Микола Володимирович
20. Чуприна Дмитро Миколайович
21. Шваб Василь Сергійович

 

Освітньо-наукова програма

1. Бармак Валерій Олександрович
2. Бобко Віталій Федорович
3. Грицюк Вадим Васильович
4. Мірний Валерій Юрійович
5. Перетятько Владислав Романович
6. Поліщук Владислав Анатолійович
7. Теслюк Віктор Вікторович
8. Уманський Михайло Олексійович
9. Флоря Іван Васильович
10. Швидун Олександр Васильович

 

Спеціальність 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»

Освітньо-професійна програма «Транспортні технології на автомобільному транспорті»

1. Бударін Максим Ігорович
2. Груб`як Дмитро Вікторович
3. Зеленський Микола Максимович
4. Нурісламов Олександр Олегович
5. Очеретний Дмитро Михайлович
6. Паламарчук Максим Андрійович
7. Пінчук Роман Вікторович
8. Пожар Андрій Олександрович
9. Прищепа Станіслав Олегович
10. Ружинський Ярослав Олексійович
11. Сенченко Вадим Романович
12. Сидоренко Іван Миколайович
13. Тесленко Євгеній Олександрович
14. Хомич Максим Валерійович
15. Цілімецька Тамара Олександрівна
16. Яровий Валентин Сергійович

 

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Освітньо-професійна програма «Автомобільний транспорт»

1. Березовський Марк Едуардович
2. Косаренко Олександра Романівна
3. Кривуля Євгеній Іванович
4. Озга Дмитро Миколайович
5. Поддубний Олександр Миколайович
6. Стригун Гліб Олегович
7. Цехош Євген Олександрович

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook