День Незалежності України

24 серпня 2012 року
 
Народ України святкує вже 21 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших     предків – бути господарями на своїй землі.
Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас, і університет теж не став винятком. То було тестування на зрілість, вміння жити самостійно в нових для нас умовах. І ми його витримали.
Нині, вже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власними силами. А наш рідний НУБіП України здобув визнання провідних університетів світу і впевнено крокує до офіційної міжнародної акредитації. Тож впевнений, що і день прийдешній принесе нам нові здобутки та почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови рідної України. Потрібно лише плідно та з натхненням працювати на благо рідної Вітчизни і пишатися нею.
Від щирого серця зичу всім нашим викладачам, співробітникам і студентам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах! І нехай вас окриляє мрія про краще майбутнє, спонукаючи на нові звершення і добрі починання, в ім’я процвітання України - надійної запоруки добробуту та щасливого життя її народу.
Зі святом Вас!
 
Ректор, Герой України академік Д.О. Мельничук
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook