Як можна збільшити прибуток за допомогою менеджменту ґрунтів?

2 серпня 2019 року

Саме цим питанням 26 липня переймалися учасники Міжнародного науково-практичного семінару «Менеджмент ґрунтів для збільшення прибутку», організований компаніями «Агрілаб» і «Біотех ЛТД» спільно із кафедрою агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна агробіологічного факультету НУБіП України. Аудиторія семінару була представлена практично всіма регіонами нашої країни, а також країнами-партнерами компаній, і зібрала представників від провідних агрохолдингів до дрібних фермерських господарств, а також науковців, масмедіа, тощо.

На початку семінару розгорілась дискусія про невдачі і досягнення у спробах збільшити прибутковість господарств. На науковій основі розібратись у цьому допомагав професор Анатолій Бикін, завідувач кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна.

За його словами, сучасний агробізнес вимагає від аграрія впровадження інноваційних технологій, які ґрунтуються саме на ефективному менеджменті ґрунтів. Адже, вони дозволяють економити агроресурси і кошти агропідприємствам, а також забезпечити збереження родючості ґрунтів. Він вважає, що кожну нову ідею для її втілення важливо донести не тільки до агронома, а й до тракториста. На його переконання, запорукою ефективної реалізації інновацій у господарстві є перетворення їх у невід’ємну частину менталітету співробітників. Саме тому наголосив, що 20% успіху – це рекомендації AgriLab, 80% – як господарство їх доведе до кожного поля.