Факультет землевпорядкування долучився до святкування Дня науки

21 травня 2019 року

Понад 20 років щорічно у третю суботу травня відзначається професійне свято працівників науки України. З цієї нагоди 18 травня в НУБіП України відбулося урочисте засідання, на якому підбивали підсумки наукової діяльності колективу нашого університету.


Ректор, професор Станіслав Ніколаєнко охарактеризував досягнення вчених університету в науково-дослідній роботі, звернув увагу на активну участь молодих вчених і студентів у Фестивалі студентської науки, Всеукраїнських олімпіадах, Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, привітав та відзначив нагородами університету кращих науково-педагогічних працівників.


Серед нагороджених були і працівники факультету землевпорядкування, Дипломом за організацію наукової та інноваційної діяльності відзначений заступник декана з наукової роботи, завідувач кафедри геодезії та картографії, д.геогр.н., професор Іван Ковальчук.

Дипломом за високі результати у підготовці наукових кадрів відзначений завідувач кафедри землевпорядного проектування, д.е.н., доцент Андрій Мартин.

У номінації «Лідер з наукових досягнень студентів» нагороду отримав заступник декана, доцент кафедри геодезії та картографії Олександр Шевченко, керівник наукової роботи студентки 4-го курсу Шишової Дар’ї, яка зайняла перше місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт МОН України в галузі «Геодезія та землеустрій» за 2018-2019 навчальний рік.

Гурток «Геодезія» факультету землевпорядкування та його староста Дарія Шишова відзначений в номінації «Фаворит VІІІ «Фестивалю студентської науки - 2019» - майбутнє геодезичної науки.

Вітали присутніх також художні колективи кафедри культурології, а завершилося святкування колективним фотографуванням.


Богдана Ярова,
старший викладач кафедри геодезії та картографії
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook