26.04.2012 року на засіданні вченої ради університету урочисто вручено нагороди

26 квітня 2012 року
Державна податкова інспекція Голосіївського району відзначила Національний університет біоресурсів і природокористування України за сумлінне викання обов’язку зі сплати податку на доходи фізичних осіб та вагомий внесок в поповнення бюджету країни.
Свідоцтва лауреатів премії Президента України для молодих вчених отримали кандидат ветеринарних наук М.В. Галат - за роботу «Сучасні методи діагностики, профілактик та лікування однокопитних тварин в Україні» і кандидат технічних наук О.О. Броварець - за роботу «Розробка новітніх інформаційно-технічних систем моніторингу сільськогосподарських угідь».
Дипломом ІІ ступеня другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Економіка і підприємництво» зі спеціальності «Облік і аудит» відзначено Ольгу Продан.
Грамотою учасника другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» за перемогу у номінації «За високий рівень знань при розв’язанні практичного завдання» нагороджено Софію Кубчик.
Національний університет біоресурсів і природокористування України нагородженийдипломом учасника фестивалю студентської творчості «Весна в Тимирязевке - 2012».
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook