Лісокультурна кампанія - 2012 у ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"

12 квітня 2012 року
м. Боярка, ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція"

У НУБіП України успішно завершено весняну лісокультурну кампанію.

У 2012 році, крім працівників ВП НУБіП України "Боярської ЛДС", у створенні лісових насаджень брали активну участь співробітники та студенти навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства НУБіП України, а також представники інших підприємств та організацій, і окремі громадяни, котрим небайдужий стан природних ландшафтів рідного краю.

Так із 3 по 6 квітня 2012 року проводилась акція "ВІДТВОРИМО ЛІСИ РАЗОМ" на базі ВП НУБіП України "Боярська ЛДС", в якій прийняли участь понад 200 студентів та 15 викладачів ННІ лісового та садово-паркового господарства, а також 9 представників ЗМІ, 23 представника соціально і екологічно відповідальних компаній: ТЕТРА ПАК УКРАЇНИ, ПЕПСІ КО УКРАЇНА, ЕЛОПАК ФАСТІВ. Під час акції висаджено більше 70000 сіянців сосни і дуба на площі більше 10 га.

Всього за короткий весняний період було створено лісові культури на площі 86,6 га, а також проведено доповнення лісових культур попередніх років на площі 208,7 га. Всі хто брав участь у створенні нових насаджень переконалися, що садити і відновлювати ліс – справа досить нелегка і дуже відповідальна, адже нині висаджений ліс дістанеться дітям-онукам.

В умовах глобального потепління, враховуючи те, що на планеті щохвилини зникає 20 га, а щорічно – 8,5 млн.га лісу, такими важливими є всі заходи щодо збереження та відновлення лісових насаджень.

Керівництво та колектив ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" вдячний за допомогу всім учасникам лісокультурної кампанії!

Пам’ятаймо! Ліси – легені планети, а лісові насадження ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" – ЛЕГЕНІ міста Києва!


Ділянка перед проведенням робіт
Науковці, викладачі, студенти, представники екокомпаній та ЗМІ на допомозі ЛДС
Учасники акції "ВІДТВОРИМО ЛІСИ РАЗОМ"
Садити і відновлювати ліс – справа досить нелегка і дуже відповідальна, адже нині висаджений ліс дістанеться дітям-онукам!
Студенти лісогосподарського факультету - найактивніші учасники лісокультурної кампанії
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook