«БІРЖОВА УНІВЕРСІАДА – 2012»

10 квітня 2012 року
 
У період з 1 лютого по 15 березня 2012 року за сприяння Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, за участі «Української біржі» та відомих в країні інвестиційних компаній, таких як «Універ», «Брокерський дім «Откритіє», «Гайнсфорт-онлайн», «І-nvest», «iTrader», «Навігатор-інвест» та інші, відбувся конкурс «Біржова універсіада - 2012» для визначення кращого торгівця цінними паперами. Конкурс передбачав участь у реальних торгах «Української біржі» ф’ючерсним контрактом на фондовий індекс за номінаціями: «Кращий вуз», «Команда» та «Приватний торговець українських акцій».
В універсіаді прийняли участь провідні вузи країни, які були представлені 116 командами та відповідно 551 студентами. Від НУБіП України (кафедра біржової діяльності) виступили 3 команди (10 студентів).
За результатами «Біржової універсіади - 2012» команда НУБіП України посіла 11 місце серед 63 вузів країни, а серед вузів м. Києва – друге, серед студентських команд – дві команди НУБіП України зайняли відповідно 8 і 12 місця серед 116 команд, що брали участь в конкурсі. У трійку призерів серед вузів країни увійшли відповідно Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, Вінницький інститут економіки та Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.
При підведенні підсумків універсіади 28.03.12 р., в якій прийняли участь всі команди, що змагались, оргкомітетом було відмічено високий результат, досягнутий студентським колективом НУБіП України, а одного із тренерів асистента кафедри біржової діяльності Рубана Юрія Володимировича відмічено грамотою оргкомітету.
Результати конкурсу засвідчили високий рівень підготовки фахівців з біржової діяльності в НУБіП України для фондового ринку. Велика подяка висловлюється завідувачу кафедри біржової діяльності, професору, заслуженому діячу науки і техніки України Солодкому Миколі Олександровичу за високий професіоналізм та активну участь в організації підготовки студентів ННІ Бізнесу до успішного виступу у Всеукраїнському конкурсі торгівців цінними паперами «БІРЖОВА УНІВЕРСІАДА – 2012».

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook