Підсумки ХХХІІ Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна - 2012» НУБіП України

9 квітня 2012 року
            Ось і закінчився всіма улюблений ХХХІІ Міжнародний фестиваль художньої творчості «Голосіївська весна - 2012» НУБіП України. Протягом останнього  місяця (з 1.03 по 29.03.2012р.) велась напружена боротьба за звання найкращого. І кожний учасник конкурсу, і всі глядачі з нетерпіння чекали заключного концерту 29 березня, під час якого нарешті було оголошено результати і названо переможців.
            Фестиваль «Голосіївська весна - 2012» проводився за трьома жанрами: народний академічний та естрадно-молодіжний.
 Тож для учасників були всі можливості розкрити свої вміння.
Талановиту молодь нашого університету оцінювало компетентне та вельмишановне журі у складі:
  •  Харченко Олесь Миколайович - Голова журі, Народний артист України, лауреат Шевченківської премії, соліст гурту «Явір»;
  • Вернігор Лідія Миколаївна - Заслужена артистка України, директор «Центру гуманітарного, культурного та економічного співробітництва Україна-Балтія»;
  • Рудий Роман Антонович - Заслужений артист України, доцент кафедри культурології;
  • Степаненко Галина Михайлівна - завідувач відділом міського будинку художньої творчості та культурологічних досліджень;
  • Маньківська Олена Юріївна - керівник ансамблю сучасного танцю «Овація» Київської дитячої школи мистецтв №2 ім. Вериківського, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів з сучасної хореографії;
  • Бараніченко Поліна Олександрівна - асистент кафедри театрального мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв.
Під час фестивалю було переглянуто 24 конкурсні програми колективів Навчально-наукових інститутів та регіональних закладів освіти НУБіП України.
У фестивалі взяли участь близько 800 студентів та науково-педагогічних працівників Київського територіального центру Університету та понад 900 студентів та викладачів регіональних Вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.
Загалом виступи творчих колективів відвідали близько 5 тис. глядачів.
Заключний концерт ХХХІІ Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна - 2012» пройшов в дружній та теплій атмосфері. Адже в ньому брали участь не лише студенти нашого вузу, а й гості з Росії - ансамбль народної пісні «Колосок» Саратовського державного аграрного університету ім. Вавілова.
Свято було наповнене яскравим різноманіттям танцювальних колективів, вокальних та вокально-інструментальних ансамблів. Учасники демонстрували свої вміння в театральному мистецтві, художньому читанні та сольному співі.
Але все, що ми мали змогу побачити на заключному концерті, це лише невелика частина тієї колосальної роботи, яка була зроблена за період проведення фестивалю «Голосіївська весна - 2012».
            Хотілося б висловити  вдячність за допомогу у проведенні конкурсу Ректору НУБіП України Дмитру Олексійовичу Мельничуку, Оргкомітету Фестивалю, всім директорам Навчально-наукових інститутів та Регіональних ВНЗ НУБіП України. І, звичайно ж, кафедрі культурології, співробітники якої зробили все можливе, щоб це свято відбулося на належному рівні.
Кожного року фестиваль «Голосіївська весна» дарує нам нові таланти та незабутні враження. Такого грандіозного заходу не проводить жоден вищий навчальний заклад м.Києва, а можливо, навіть і України. Тому ми маємо бути не байдужими до студентів, які прагнуть брати в ньому участь, і всіляко допомагати їм.
Традиційно всіх учасників фестивалю привітав ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України, академік, Герой України Дмитро Олексійович Мельничук.
Чудовим завершенням свята став гімн НУБіП України у виконанні всіх учасників заключного концерту, яким дружньо допомагав увесь зал!
 
Лаборант каф. культурології
Дроботенко О.
Доцент каф. культурології
Пузиренко Я.В.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook