У навчально-дослідному господарстві НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім. О.В. Музиченка» обрали виборних представників для участі у виборах ректора

11 квітня 2019 року
     10 квітня 2019 року у с. Велика Снітинка відбулись збори штатних працівників Великоснітиснького НДГ, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками.

     Відкрив засідання представник організаційного комітету університету – начальник відділу організаційної діяльності НДГ та навчально-виробничої практики Василь Туринський, який зазначив, що наказом від 14.03.2019 року № 109-К та відповідно до публікації у газеті «Сучасна освіта України» Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України. Згідно цих документів вибори ректора університету відбудуться 04 червня 2019 року.

 

     Обрання представників відбулось шляхом таємного голосування за списком. Згідно доведеної квоти від Великоснітинського НДГ було обрано 16 осіб для участі у виборах ректора. За кандидатів, запропонованих у якості представників від господарства, віддали голоси 98% присутніх.

  

     Засідання пройшло організовано та відповідно до нормативних актів. Робота засідання та лічильної комісії зафіксована відповідними протоколами.

Василь Туринський,
начальник відділу організаційної діяльності
та навчально-виробничої практики 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook