Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «ГЕНЕТИЧНІ ОСНОВИ СЕЛЕКЦІЇ, НАСІННИЦТВА І БІОТЕХНОЛОГІЙ: НАУКА, ОСВІТА, ПРАКТИКА»

22 березня 2012 року

 

Шановні колеги!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «ГЕНЕТИЧНІ ОСНОВИ СЕЛЕКЦІЇ, НАСІННИЦТВА І БІОТЕХНОЛОГІЙ:НАУКА, ОСВІТА, ПРАКТИКА»
присвячена 100-річчю з дня народження видатного вченого, селекціонера,
 Заслуженого працівника вищої школи, доктора сільськогосподарських наук, професора
ЗЕЛЕНСЬКОГО МИХАЙЛА ОЛЕКСІЙОВИЧА
 
яка відбудеться 21-24 травня 2012 р. у Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
 
Звернення до учасників
Шановні колеги!
Селекція має значні досягнення і залишається одним із основних факторів підвищення урожайності сільськогосподарських культур. Сучасність вимагає інтенсифікації селекційної роботи шляхом використання біотехнологічних і генно-інженерних підходів, однак застосування цих підходів в реальній селекційній та насінницькій практиці обмежене.
Метою нашої конференції ми вбачаємо крок селекційної практики та біотехнології назустріч одна одній.
Запрошуємо взяти участь у конференції науковців, викладачів, студентів та аспірантів, працівників державних та приватних сільськогосподарських підприємств.
Робота конференції буде відбуватися у наступних секціях:
  1. Стан та перспективи наукових досліджень в селекції та насінництві сільськогоспорадських культур.
  2. Актуальні проблеми сучасного навчально-методичного забезпечення підготовки фахівців з селекції, генетики, насінництва і біотехнології.
  3. Біотехнологічні методи в селекції рослин.
Кожна секція складається з усних та стендових доповідей. Усна доповідь повинна бути представлена за допомогою презентації у програмі Power point, час виступу не більше 15 хв.  Стендова доповідь у форматі А0 повинна містити назву, прізвища та контактну інформацію авторів, назву організації, вступ, матеріали і методи та результати досліджень. Науковий комітет конференції залишає за собою право визначати відношення тез до певної секції та форму доповіді (усна, стендова), а також відхиляти заявки та тези, що не відповідають тематиці жодної з секцій. За результатами проведення конференції планується видання збірки тез та, за бажанням, статей у «Науковому віснику НУБіП України».
Окрім пленарних, секційних засідань та стендових доповідей, у рамках роботи конференції, буде проведено виставку  селекційних досягнень випускників кафедри.
Для студентів та аспірантів буде проведено сателітний мітинг «Сучасні світові тенденції в селекції та сільськогосподарському виробництві», на якому буде проведено цикл лекцій за участі провідних фахівців.
Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.
 
Ключові дати:
  1. Реєстрації (надходження реєстраційної форми): 31.03.2012;
  2. Надходження тез доповідей: 10.04.2012;
  3. Надходження статей у «Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України»: 24.06.2012.
 
Тези доповідей та реєстраційну форму необхідно надсилати електронною поштою за адресою:
[email protected]
 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook