Хрін Олександр Іванович


Почесний член кафедри анатомії тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка
Національного університету біоресурсів і природокористування України
НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ, ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР
ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ, ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Народився 23 січня 1973 року у родині робітників у місті Лебедин Сумської області.

Дитинство проходило у краю розкішних лісів і пшеничних морів, шовкових луків і небесної сині, краю добротворення і ратних подвигів, краю мужніх і щирих на пісню та труд людей. Саме це втілило в образ Олександра Івановича його риси характеру: наполегливість, відповідальність, доброту і щирість.

У 1980 році він пішов навчатися до першого класу Лебединської середньої школи № 6, яку успішно закінчив у 1990 році. Школа ще більше зміцнила сформовані раніше ідеї юнака. Його улюблені предмети природознавство, біологія, зоологія дали базу знань та сформували природній світогляд як особистості. Олександра ще більше цікавило змістовне життя тваринного та рослинного світу. Під час літніх канікул юнак часто бував у селі Пристайлове, де проживала його родина, допомагав по догляду за тваринами, на той час місцевому КСП «Вперед». Вже тоді він зрозумів, що природна краса, якщо її оберігати та примножувати, має свою певну користь, поєднуючи у собі тваринний та рослинний світ. Цей момент і став початком вибору майбутньої професії Олександра. Він свідомо вирішує вступити на навчання до Сумського сільськогосподарського інституту. У 1990 році вступає до цього ВУЗу на факультет ветеринарії. Належний рівень викладання навчальних дисциплін в інституті та добросовісне відношення до навчання зробили ще ширшим коло його знань, практичні заняття дали можливість зрозуміти особливості ветеринарної медицини, суттєвість та важливість обраної професії. Перша виробнича практика, яку проходив Олександр Іванович у тому ж КСП «Вперед» дала можливість відчути повну відповідальність обраної професії лікаря ветеринарної медицини.

Здобувши базу знань, молодий спеціаліст розпочав свою трудову діяльність у 1995 році на посаді лікаря ветеринарної медицини КСП ім. Леніна ферми № 2. Працюючи лікарем ветеринарної медицини, значну увагу приділяв відтворенню та збереженню тваринництва, створенню необхідної лікувально-профілактичної бази господарства. У 1997 році був переведений на посаду головного лікаря ветеринарної медицини цього ж господарства. За період роботи у господарстві проявив себе висококваліфікованим фахівцем, не було виявлено спалахів гостроінфекційних та хронічно протікаючих хвороб.

В 1998 році був обраний депутатом міської ради міста Лебедин.

В зв’язку з реформуванням аграрного сектору економіки був переведений з КСП ім. Леніна у СТОВ «Відродження» головним лікарем ветеринарної медицини.

Олександр Івановаич, працюючи у господарстві, не проходить осторонь проблем людей, які потребували допомоги, активно займається громадською діяльністю. У 2002 році вдруге був обраний депутатом міської ради міста Лебедин.

У 2002 році нагороджений Почесною грамотою начальника управління ветеринарної медицини в Лебединському районі.

У 2003 році переведений на роботу в управління ветеринарної медицини в Лебединському районі провідним спеціалістом. З 2005 року працював заступником начальника управління ветеринарної медицини в Лебединському районі. В з серпня 2007 році виконував обов’язки начальника управління ветеринарної медицини, а в листопаді цього року призначений начальником управління ветеринарної медицини в Лебединському районі, де і працює на даний час.

У 2007 році, коли Олександр Іванович прийшов на посаду начальника управління ветеринарної медицини в Лебединському районі, район нараховував чотири неблагополучних пункти по туберкульозу СТОВ «Довіра», СТОВ «Перемога», СТОВ «Хлібороб», ТОВ «Катеринівка–1» та один неблагополучний пункт в м. Лебедин ПП «Павленко».

Завдяки злагодженості служби ветеринарної медицини району під керівництвом Олександра Івановича Хріна та проведення в повній мірі комплексу спеціальних організаційно-господарських заходів в 2010 році Лебединський район та м. Лебедин були оздоровлені від туберкульозу і на даний час район і місто вільні від цього захворювання та забезпечується стабільна епізоотична ситуація в районі.

В 2008 році на базі СТОВ «Хлібороб» Лебединського району була проведена Всеукраїнська нарада – семінар на тему: «Профілактика і методи боротьби з туберкульозом великої рогатої худоби», за результатами якої була винесена висока оцінка службі ветеринарної медицини Лебединського району під керівництвом Хріна О.І. у боротьбі з цим захворюванням.

Основним завданням у роботі Хріна Олександра Івановича було і залишається зміцнення матеріально-технічної бази установ, лабораторно-діагностичної мережі, санітарного, епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної культури виробництва, просвітницької роботи серед працівників галузі та власників тварин, завоювання авторитету у них. Розширення сфери надання послуг тваринам та їх власникам.

За сумлінну працю, високі показники у роботі, зразкове виконання посадових обов’язків, професійну майстерність, Хрін О.І., неодноразово був відзначений керівництвом Лебединського району та міста Лебедин і нагороджений Почесними грамотами та подяками.

Хрін Олександр Іванович не зупиняється на досягнутому, постійно підвищує свій професійний рівень, застосовує новітні технології, працює над запровадженням нових форм та методів роботи у галузі ветеринарної медицини, тісно співпрацює з ВУЗами, що готують фахівців ветеринарної медицини, зокрема з кафедрою анатомії тварин ім. академіка В. Г. Касьяненка Національного університету біоресурсів і природокористування України якій всіма силами допомогє розвитку її матеріально-технічної бази.

Рішенням кафедри анатомії тварин протокол № 2 від 8 вересня 2011 року Олександру Івановичу Хріну за співпрацю з кафедрою анатомії тварин ім. акад. В.Г.Касьяненка присвоєно звання "Почесний член кафедри анатомії тварин ім. акад. В.Г.Касьяненка Національного університету біоресурсів і природокористування України". 20 листопада 2011 року під час святкування 110 річного ювілею академіка В.Г. Касьяненка та проведення з’їзду Почесних членів кафедри анатомії професор Рудик С. К. Рудик та доцент Мельник О. П. вручиили Сергію Іллічу нагрудний знак та диплом " Почесного члена кафедри анатомії тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка Національного університету біоресурсів і природокористування України № 033.

Доцент Мельник Олег Петрович вручає диплом та нагрудний знак Почесного члена кафедри анатомії тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка Хріну Олександру Івановичу

 

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook