По той бік телеекрану: екскурсія до медіа-холдингу «1+1»

20 грудня 2018 року

18 грудня 2018 р. студенти 1-ї групи 4-го курсу напряму підготовки «Економіка підприємства» зі своїм наставником доцентом Томашевською О.А. відвідали з екскурсією медіа-холдинг «1+1». Варто зазначити, що «Група 1+1 медіа» − один із найбільших медіа-холдингів України, до складу якого входить 7 телеканалів − «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді». 

Розпочалась екскурсія з відвідування NEWSROOM ТСН, де безпосередньо готують до виходу в ефір новини. У будні дні виходить до восьми випусків новин, у вихідні − по одному. Також тут готують проекти «ТСН Тиждень» та «ТСН. Особливе». Канал володіє найбільшою в Україні студійною відеостіною площею 27 м2, на яку подають будь-яку графіку чи зображення відповідно до кожного окремого проекту. Екскурсантам показали монтажну кімнату, місце включення з редакції під час прямого ефіру, камери та телесуфлери з інформацією, яку читають диктори.

Неабияке враження справив погляд «зсередини» на студію «Сніданку з 1+1».

   У ході екскурсії, студентів також ознайомили з діючими в холдингу програмами стажування для талановитої, творчої і цілеспрямованої молоді та запросили бажаючих до участі.

  Дякуємо представникам HR-департаменту медіа-холдингу Маргариті Харун та Олені Заічкоза за змістовну, цікаву, наповнену позитивними емоціями екскурсію.

Томашевська О.А., доцент
Мірзоєва Т.В., доцент
Хринюк Олена, студентка 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook