Нові горизонти співпраці з коледжем туризму та готельного господарства з підготовки ІТ фахівців

23 листопада 2018 року

     Знайомство з системою підготовки ІТ фахівців в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства розпочалося вже з початку нового навчального року завдяки голові ради роботодавців факультету інформаційних технологій Ірини Столярчук. Дирекція коледжу зацікавлена не лише у якісно організованому навчальному процесі двох ІТ спеціальностей «Розробка програмного забезпечення» та «Комп’ютерна інженерія», а й максимально сприяє працевлаштуванню та продовженню навчання своїх студентів в провідних університетах.

     19 листопада відбулася робоча зустріч адміністрації факультету інформаційних технологій на чолі з деканом Оленою Глазуновою із заступником директора коледжу Юрієм Безукладніковим та керівником циклової комісії інформатики, програмування та комп’ютерної техніки Оленою Артеменко. Було домовлено про залучення студентів до проходження практичного навчання на базі лабораторій факультету, проведення екскурсій для студентів коледжу до нашого університету, залучення студентів коледжу до участі у конференціях і хакатонах, тренінгах та майстер класах, що проводяться на базі факультету. Зустріч зі студентами 3 і 4 курсу ІТ спеціальностей коледжу декан Олена Глазунова провела у форматі «запитання-відповідь», що дало можливість не лише розкрити систему підготовки ІТ фахівців на факультеті, познайомити з традиціями та потужністю університету, а й забезпечити цілковиту увагу студентів, їх активну участь у дискусії. Про перспективи навчання за програмами підготовки «Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення» спілкувався зі студентами заступник декана Олексій Ткаченко. Обговорили сучасні технології програмування, перспективи працевлаштування, хмарні технології, технології роботи з великими даними. Андрій Блозва розпочав розмову з питань про ІТ компанії, сервери яких були вражені атаками ззовні, розповів про сучасні мережні технології, технології кібербезпеки.

     Зустріч завершилася домовленістю про відвідування студентами нашого факультету 29 листопада. А з 10 грудня прийматимемо на практику 4 студентів коледжу.

Олена Глазунова,
декан факультету інформаційних технологій

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook