РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ІННОВАЦІЙНОГО ФОРУМУ "СЕЛО ХХІ СТОЛІТТЯ"

13 грудня 2011 року
5-7 грудня 2011 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України пройшов Міжнародний науково-інноваційний форум «СЕЛО ХХІ СТОЛІТТЯ».
  Під час його роботи директорами навчально-наукових інститутів університету було представлено ряд науково-інноваційних та інвестиційних проектів для сільського і лісового господарства, технічного сервісу, енергетики, інженерії, харчової індустрії, комп’ютерних управляючих систем, природоохоронної та соціальної сфер на основі яких планується виробити спільні угоди щодо подальшої їх практичної реалізації та залучення вітчизняних і іноземних інвестицій. Всього було розглянуто 23 проектів для майбутньої співпраці. Всі вони сприйняті для реалізації протягом
2012-2017 рр.
Серед учасників зібрання були представники ряду Міністерств України: аграрної політики та продовольства, надзвичайних ситуацій, закордонних справ, а також Київоблдержадміністрації та інших державних і приватних установ та організацій. Активну участь в заході взяли також представники провідних іноземних компаній (“John Deere”, “Pioneer”, “Amaco” (США), “CARMAC Group SRL” (Італія) та інших компаній-представників з Австрії, Німеччини, Чехії, Польщі, Росії, Франції, Білорусії, Фінляндії, Нідерландів тощо) і університетів у сфері природничих і аграрних  наук та наук про життя тощо. Особлива увага приділялась проблемам лісівництва, ГІС-технологій, альтернативної енергетики, переробки зерна, продукції тваринництва і рибництва та деревини, утилізації відходів, будівництва житла тощо.
Результатом роботи форуму стало підписання протоколів про наміри, в яких підтверджено прагнення сторін співпрацювати у певних сферах навчальної, інноваційної та інвестиційної діяльності на базі навчально-дослідних господарств НУБіП України.
Протягом наступних двох місяців на основі вказаних протоколів про наміри будуть сформовані угоди про способи реалізації вказаних домовленостей. В основі міжнародної співпраці є практичне освоєння міжнародних стандартів стосовно техніки і технологій, якості біоресурсів (в тому числі харчів), безпеки природокористування, біосоціальної економіки тощо.

Підписання меморандуму про наміри з компанією "Піонер Хай-Бред Інт`л Інк"
Підписання протоколу про наміри з компанією “CARMAC Group SRL” (Italy)
Підписання протоколу про наміри з Інститутом досліджень аграрної та продовольчої політики FAPRI, Університету Міссурі (США)
Підписання протоколу про наміри з Національним центром аргаронї та продовольчої політики (NSFAP), США
Підписання протоколу про наміри з компанією "Джон Дір Україна"
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook