Студентська організація НУБіП України відзначала 17-ту річницю від свого заснування

1 грудня 2011 року
День народження – це свято, яке асоціюється з хорошим настроєм, подарунками і цікавими гостями, і саме таким він був у Студентської організації НУБіП України, яка 22 листопада відзначала 17-ту річницю від свого заснування. Цей день став приводом підбити підсумки і проаналізувати свою діяльність, обговорити пріоритетні напрями роботи та просто поділитися позитивними емоціями.
Як же все відбувалося? Цікаво? Читайте далі.
29 листопада рада Студентської організації НУБіП України зібралася в Актив-центрі (приміщенні, яке відкрилося лише близько року тому, але вже стало місцем, де відбуваються найцікавіші та найкреативніші зустрічі) і розпочала це особливе засідання святково – з задування свічок на іменинному торті.
А яке ж свято без гостей? І вони були - привітати Студентську організацію завітали ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України, Герой України, академік Д.О. Мельничук, директор ННІ рослинництва, екології і біотехнологій, член-кореспондент НААН, почесний голова ВМГО «Спілка молодих аграріїв» М.Д. Мельничук та директор навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи Р.В. Сопівник.
Дмитро Олексійович згадав з чого все починалося і що ми маємо нині, куди рухаємося та, як заведено, дав декілька батьківських порад. Він побажав Студентській організації вічної молодості та нових перемог, успіху в усіх починаннях. Максим Дмитрович та Руслан Васильович також від щирого серця привітали нас і побажали завжди рухатися лише вперед та ніколи не зупинятися на досягнутому.
Не обійшлося і без подарунків. На честь 17-річчя гості подарували ноутбук та акустичну систему, аби Студентська організація завжди йшла в ногу з часом.
А найприємніше господарям було почути про особливо дружню, навіть сімейну атмосферу, яка панує в Студентській організації, і яку помічає кожен, хто завітає на засідання її ради.
Тож ласкаво просимо і вас до нашої студентської сім’ї!

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook