День відкритих дверей в НУБіП для випускників шкіл, ліцеїв, гімназій України

5 листопада 2018 року

1 листопада 2018 року в НУБіП відбувся вже другий день відкритих дверей. Цього разу гостями університету стали випускники шкіл, ліцеїв, гімназій Київщини та інших областей України. Для участі у цьому цікавому заході прибули майже 800 учнів. Кафедра педагогіки на чолі з Сопівником Русланом Васильовичем радо зустрічала тих, хто приїхав щоб на власні очі побачити наш університет.

Програмою заходу було передбачено презентацію наукових доробків факультетів та ННІ, зустріч з ректором університету Станіславом Ніколаєнком, виступ відповідального секретаря приймальної комісії Віктора Шевчука, який презентує Правила прийому на навчання до НУБіП України у 2019 році, виступи творчих колективів кафедри культурології НУБіП України, презентація ННІ та факультетів, лабораторій та кафедр.

Розповідаючи про правила прийому на 2019 рік, Віктор Шевчук зазначив, що державне замовлення в НУБіП – одне з найбільших в Україні. Ця інформація дуже зацікавила майбутніх абітурієнтів.

Учасників дня відкритих дверей привітав декан гуманітарно-педагогічного факультету Василь Дмитрович Шинкарук. Василь Дмитрович презентував спеціальності, за якими ведеться підготовка фахівців на факультеті. Розповів керівник факультету і про спеціальність «Професійна освіта», отримавши яку студенти отримають «два в одному» - педагогічну освіту та фахову спеціалізацію. Майбутні абітурієнти переглянули рекламний відеоролик факультету, підготовлений, до речі, самими студентами.

Продовжилася зустріч з абітурієнтами на кафедрі педагогіки, де у теплій та дружній атмосфері можна було поспілкуватися та отримати відповіді на свої запитання.

Ми поспілкувалися з учнями, розповіли про переваги навчання в НУБіП України, запросили навчатися за спеціальністю «Професійна освіта». Учням було роздано буклети про спеціальність та анкети.

Особливу увагу учнів звернули на те, що в університеті працюють консультаційно-підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання знань з дисциплін українська мова і література, біологія, хімія, іноземні мови, історія України, географія, випускники яких отримають додаткові бали під час вступу до НУБіП України.

Університет також проводить Всеукраїнську олімпіаду для вступників з наступних предметів: українська мова і література, біологія, хімія, англійська мова, історія України, географія. Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до сертифікатів ЗНО та буде вирішальною при вступі до НУБіП України.

Надана інформація викликала у старшокласників багато запитань, стало зрозуміло, що перспектива навчатися у одному з найкращих університетів України зацікавила багатьох учнів.

Майбутні абітурієнти ставили запитання щодо кількості державних місць, розміру стипендії, умов проживання у гуртожитках, навчання на військовій кафедрі, майбутнього працевлаштування. Цікавилися також спортивними секціями та художніми колективами університету.

Кафедра педагогіки цього разу радо зустрічала гостей з Гімназії №179 м. Києва, Здорівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (Київська область, Васильківський район, с. Здорівка), Данилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області. Загалом на захід завітало більше 30-ти учнів.

Щиро дякуємо за допомогу і підтримку керівникам зазначених навчальних закладів, вчителям, які організували і супроводжували групи студентів - Чернілевській Ірині Львівні, Петрику Григорію Степановичу, Махобродзе Ірині Володимирівні, Коваленку Віктору Олексійовичу, Мельник Тамарі Миколаївні.

Сподіваємося, що учасники дня відкритих дверей вже зовсім скоро поповнять ряди студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Варто додати, що плідна співпраця з педагогічними колективами шкіл триває вже кілька років. Тож ми сподіваємося на її успішне продовження.

 

Кафедра педагогіки запрошує всіх охочих прийти у березні 2019 року в НУБіП України і стати учасниками ще двох днів відкритих дверей для випускників технікумів,коледжів, шкіл, ліцеїв, гімназій України!

До нових зустрічей!

Доцент кафедри педагогіки
Маценко Леся Миколаївна

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook