23.11.2011 року на засіданні вченої ради університету урочисто вручено нагороди

25 листопада 2011 року
За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізмподяки від прем’єр-міністра України отримали О.Ю. Єрмаков і В.К. Савчук.
За сумлінну працю, вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців та з нагоди 60-річчя заснування економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України подяки від Міністерства фінансів України отримали Т.П. Кондрицька і А.Г. Борщ.
За багаторічну сумлінну науково-педагогічну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих кадрів, значний особистий внесок у розвиток економіки держави та з нагоди 60-річчя заснування економічного факультету дипломами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України нагороджені М.М. Рудий і Н.М. Дробот.
За підготовку і видання підручників для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів премія Ярослава Мудрого присуджена В.І. Курилу, В.М. Єрмоленку, О.В. Гафуровій та О.Ю. Піддубному.
Диплом переможця обласного конкурсу «Студент року - 2011», який проводила рада Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, в номінації «Храм науки» нагороджено Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого.
Самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого (балетмейстер Лариса Вилка) відзначено дипломом учасника ХІІІ регіонального фестивалю народного танцю «Червона калина» - за розвиток та популяризацію народного хореографічного мистецтва.

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook