Змагання 62-ої спартакіади студентів НУБіП України з шашок

24 жовтня 2018, 0:00

     З 24 жовтня 2018 року починаються змагання 62-ої спартакіади студентів НУБіП України з шашок.

     22 жовтня (понеділок) 2018 року о 15:00 в навчальному корпусі №9 – збори представників команд учасниць цього турніру.

     Порядок денний зборів:
• жеребкування команд;
• роз’яснення умов Положення про змагання, регламенту, правил проведення змагань;
• інформація з організації і проведення змагань.

Витяг з регламенту проведення змагань. Змагання командні. Місце змагань оголошує головний суддя на зборах представників команд. У змаганнях беруть участь збірні команди факультетів/ННІ. Склад команди 6 осіб (з яких має бути не менше ніж 2 студентки) і 4 запасних, всього 10 осіб. Дозволяється робити дозаявку в ході турніру. На п’ятій і шостій дошках грають тільки жінки. Кожна команда приходить на тур з трьома комплектами шашок.
Основний склад визначається за першим туром або за заявкою. Гравець основного складу має надалі грати тільки на тій же дошці. Запасний учасник може замінити будь-якого учасника основного складу в ході змагань. Запасний учасник може грати на будь-якій дошці. Переміщення учасників основного складу у ході змагань по дошках забороняється. До кожного туру допускаються команди, які мають не менше трьох учасників. Регламент очікування команд суперника – 10 хвилин, після чого команді, яка не з`явилася на тур, може бути зарахована поразка. Контрольний час гри 15 хвилин на партію. Якщо партію не завершено протягом 15 хвилин гра продовжується за шаховим годинником, суддя встановлює суперникам по 3 хвилини до завершення партії.
При проведенні змагань за коловою системою (або по групах) командна першість (або першість у групі) визначається за найбільшою сумою балів, набраних усіма учасниками команди в усіх турах. За перемогу у турі учаснику нараховується 1 бал, за нічию – 0,5 бали, за поразку – 0 балів. За однаковою сумою балів краще місце займає команда, учасники якої мають більшу кількість балів на першій дошці, потім на другій дошці і т.д.
Учасники. У спартакіаді студентів НУБіП України беруть участь студенти, слухачі магістратури, аспіранти денної форми навчання, випускники магістратури, аспірантури поточного навчального року.
До участі у змаганнях допускаються учасники стан здоров’я яких дозволяє приймати участь у змаганнях. Під час змагань спортсмен несе особисту відповідальність за стан власного здоров’я, що підтверджується особистим підписом у заявці.
Під час змагань усі учасники повинні мати при собі документ, який засвідчує приналежність спортсмена до команди: студентський квиток або залікову книжку студента, посвідчення аспіранта і пред`явити документ на вимогу головного судді змагань.
Заявки на участь у змаганнях підписані деканом факультету або директором ННІ, завірені печаткою факультету/ННІ, подаються головному судді змагань на зборах представників команд або безпосередньо перед початком першої гри команди.
У заявках обов’язково зазначається повна назва факультету, ННІ, структурного підрозділу, прізвище, ім’я спортсмена (повністю), спеціальність, курс, група, діючий спортивний розряд спортсмена. Зразок заявки розміщено на сайті НУБіП України на сторінці Спорт/ Положення про змагання, бланки заявок. Команди, які не подали заявки, до змагань не допускаються.

Запрошуємо шанувальників баскетболу підтримати свої команди!

В’ячеслав Пархоменко,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
головний секретар спартакіади студентів НУБіП України
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015