День Магістра

9 листопада 2011 року

 

9 листопада співробітники наукової бібліотеки Університету провели «День Магістра» на кафедрі стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції для магістрів першого року навчання факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК.

Основна мета заходу – допомогти студентам у пошуку інформації для наукових досліджень та написання магістерської роботи шляхом ознайомлення із внутрішніми та зовнішніми ресурсами, доступ до яких надає наукова бібліотека..

В.о. директора наукової бібліотеки Кіщак Тетяна Степанівна розповіла присутнім про ресурси, що доступні користувачам через сайт наукової бібліотеки (//library.nubip.edu.ua), а саме: електронний каталог, що є основним джерелом пошуку відомостей про книжкові видання, автореферати, дисертації, статті із наукових журналів; портал AGORA, що забезпечує доступ до повних текстів публікацій провідних наукових журналів світу у галузі сільського господарства та охорони навколишнього середовища; портал URAN, що надає доступ до електронних ресурсів українських наукових та освітніх установ.

Крім того, у залі електронних ресурсів наукової бібліотеки (навч. к. 4, к. 41а) встановлено доступ до інформаційно-довідкової системи Леонорм-Інформ, яка містить базу-перелік стандартів, що діють на території України (більше 200 000), а також електронні тексти окремих стандартів (близько 2000).

Головний бібліограф Сідько Л.К. розповіла магістрам про новостворену базу даних електронного каталогу, що складається з повних текстів науково-допоміжних бібліографічних покажчиків, тематичних списків, довідок, які складають безпосередньо працівники інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки.

З правилами бібліографічного опису списку використаних джерел до магістерської роботи присутніх ознайомила Кучерук Л.Ю. Крім того, звернула увагу магістрів на те, що для індексації магістерської роботи згідно таблиці УДК, необхідно звертатись до бібліографів інформаційно-бібліографічного відділу (навч. к. 4, к. 28).

Завідувач філії наукової бібліотеки Лєньова Т.М. нагадала читачам правила користування науковою бібліотекою, а також продемонструвала  періодичні видання, які наявні у читальному залі філії за напрямом якість, стандартизація та сертифікація продукції АПК.

 

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook