Студентська організація факультету

      За роки існування Студентської організації НУБіП України  багато студентів агробіологічного факультету брали активну участь у студентському самоврядуванні. Наразі вони займають високі державні посади, працюють на благо університету та є взірцем для нашого студентства.

     Студентська організація агробіологічного факультету була заснована в 1994 році й увійшла до складу загальноуніверситетьської як невід’ємна ланка. За роки існування організації студентське самоврядування дозволило розкрити потенціал сотні студентів факультету, адже участь в подібних організаціях - це можливість реалізувати себе як громадсько-активну, високоосвічену, інтегровану в життя суспільства особистість. Крім того, студентська організація - це нові друзі, знайомства, мандрівки, безліч яскравих вражень.

     Нині студентська організація агробіологічного факультету складається із 5 секторів та клубу КВК. Функціонують такі сектори: науковий, соціальний, спортивний,  інформаційний, культмасової організації. Між ними існує чіткий розподіл обов’язків та тісна співпраця.  

 

Голова СО
Кротач Юлія

Тел.: 063-029-47-59

 

заступник голови СО
Шпірюк Анастасія

Тел.: 099-735-44-89

 

Голова спортивно-масового сектору
Гордієнко Віктор

Тел.: 098-451-93-39

 

Голова культурно-масового сектору
Богданець Владислав

Тел.: 066-102-98-65

 

Голова соціального сектору:
Голубєва Альона

Тел.: 063-238-78-08

 

Голова вболівального сектору «Ультрас»:
Савченко Віталій

Тел.: 066-265-21-49

 

Заступник голови вболівального сектору «Ультрас»:
Боровик Руслан

Тел.: 067-429-49-56

 

       Дозвіллям студентів та організацією різноманітних концертних та розважальних вечорів займається сектор кульмасової організацї. Традиційними заходами, які проводить зазначений сектор, стали «Фейєрверк талантів» - усі першокурсники можуть проявити свої творчі здібності, «Хеллоуін», «День студента», «День музики», «Хто зверху?» , «Голосіївська весна» та ряд інших заходів.

      Інформаційне забезпечення студентів дозволяє підвищувати ефективність навчального процесу. Цим важливим завданням займається інформаційний сектор студентської організації факультету. Видання стінівок, створення афіш, модерування пабліку «НУБіП/АБФ/НУБиП» та інформаційний супровід подій що відбуваються на факультеті – першочергові обов’язки представників цього сектору.

     Соціальний сектор об’єднує студентів, які зацікавлені в суспільно-корисній роботі. Допомога дитячим будинкам, відвідування хоспісів, організація благодійних ярмарків, Дні Донора, акції на підтримку здорового способу життя, боротьби із ВІЛ/СНІДом та ряд інших типових заходів сприяють розвитку соціально свідомих громадян.

       Спортивний сектор займається залученням студентів до активного та здорового способу життя, тому організація турнірів із шахів, шашок, настільного тенісу, вільної боротьби, армреслінгу та інших видів спорту стає доброю традицією. Крім того, регулярно проводяться турніри з футболу, волейболу, легкої атлетики між студентами та викладачами факультету.

        Ставши членом наукового клубу студент має можливість проявити себе в інтелектуальних іграх, вікторинах та конкурсах, таких як «Що?Де?Коли?», «Найрозумніший», «Брей-ринг», а також отримати перший практичний досвід у написанні наукових праць.


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій