Студенти гуртка «Інвестор» взяли участь в обговоренні актуальних питань економіки, обліку та фінансів України

6 квітня 2018 року

      29 березня 2018 року члени гуртка «Інвестор» під керівництвом доцента кафедри фінансів Галини Скрипник взяли активну участь у VII міжвузівській науково-практичній конференції «Актуальні питання економіки, обліку та фінансів України», яка пройшла на базі Ірпінського економічного коледжу. Участь у ній взяли більше ста студентів з різних вишів та аграрних економічних коледжів.

     Першими доповідачами конференції були наші студенти Павло Парасочка із доповіддю «Аналіз фондового ринку України» і В’ячеслав Слєсар «Бізнес-процеси суб’єктів підприємництва» (науковий керівник – професор Надія Давиденко). Вікторія Цесар розповіла про інвестиційну діяльність України та шляхи її покращення, а Євгенія Єрохіна – про теоретико-методологічні підходи щодо визначення поняття прибуток.

     Конференція виявилася цікавою і проходила у жвавій дискусії, доповідачі охоче ділились своїми дослідженнями, брали активну участі в обговоренні та отримали високу оцінку присутніх викладачів. Тож час пройшов дуже корисно і цікаво.

     Хочемо висловити особливу подяку організаторам Юлії Литвинець та Ларисі Гурській за сучасний формат проведення конференції.

Єрохіна Євгенія,
секретар гуртка «Інвестор»

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook