Якісна освіта – стандарт нового покоління

14 лютого 2018 року

14 лютого викладачі інституту взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Якісна освіта – стандарт нового покоління» в рамках циклу семінарів науково-педагогічних та педагогічних працівників до 120 річниці НУБіП України. Співорганізаторами заходу були Національний університет біоресурсів і природокористування України., зокрема гуманітарно-педагогічний факультет та Ніжинський агротехнічний коледж.

   

Головними доповідачами заходу виступили професіонали НУБіП України: завідувач кафедри педагогіки Руслан Сопівник, професор кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті Ірина Сопівник та професор кафедри педагогіки Вікторія Кручек.

Всі доповіді були направлені на обмін думками, тому носили не ультимативний характер, а спільний пошук нових способів підвищення педагогічної майстерності. Зокрема Руслан Васильович презентував наукові праці кафедри педагогіки, які вручив бібліотеці інституту. Свою доповідь він закцентував на реалізації програми виховання студентів як фахівців, громадян та патріотів. Він представив програму дій для наставника групи протягом навчання, надав конкретні поради та навів індикатори ефективності виховної роботи студента і викладача.

  

Ірина Віталіївна зупинилася на профілактиці девіантної поведінки серед студентської молоді, вказавши головні причини, види на наголосивши на важливості професійного підходу у профілактичній роботі такого роду, адже розвиток інформаційних технологій накладають величезний відбиток і на психологію молоді.

А Вікторія Аркадіївна у формі невеличкого тренінгу пояснила ключові аспекти педагогічної взаємодії зі студентами, важливість застосування інтерактивних методів навчання та ігрових форм, які так цікаві молодим людям.

  

Результатом даного семінару, як наголосив директор інститут Василь Лукач, стане успішне втілення даних методик під час викладання дисциплін та детальне поглиблене вивчення озвучених дискусійних питань.

Також паралельно були проведені профорієнтаційні зустрічі зі студентами випускних груп, які мають чудову можливість здобути освіту на гуманітарно-педагогічному факультеті НУБіП України.

Ірина Демчук, заступник директора

  
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook