Профорієнтаційна робота кафедри охорони праці та інженерії середовища у Житомирській області, місті Малин

8 лютого 2018 року
м. Малин, Житомирська обл.

 Дружня команда співробітників кафедри охорони праці та інженерії середовища механіко-технологічного факультету НУБіП України 1 лютого 2018 року  з метою проведення профорієнтаційних заходів відвідали загальноосвітні школи І-ІІІ рівнів, розташовані в чудовому  місті Малин Житомирської області  (школи №1, 2,3,4, 6.).  

Доценти кафедри Білько Т.О., Поліщук В.М., Марчишина Є.І.,  Зубок Т.О. та асистенти Голопура С.М., Воронцова Н.Є., Виговський С.М. ознайомили учнів, які навчаються в 11 класі, з інформацією про НУБіП України,  його структурні підрозділи та механіко-технологічний факультет, особливості вступу до вишу, інформацією про олімпіаду з навчальних дисциплін, а також про підготовчі курси, які проводяться в нашому ВНЗ.

Багато з них задавали питання відносно процедури вступу і навчання в НУБіП України, а також відносно можливості отримання посвідчення водія, військового звання, кількості місць держзамовлення, мінімальний прохідний бал.

Учні  Малинських ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомившись з проспектами про факультети, проявили зацікавленість. Цікавились кількістю спеціальностей, можливістю навчатися за кордоном після 2-3 курсів, умовами проживання у гуртожитку, розміщенням навчальних корпусів та іншим.  Крім того, було обговорено можливість отримання додаткових балів до ЗНО по закінченню підготовчих курсів та успішної участі у олімпіаді для вступників. Система додаткових балів не лишила уваги кожного учня. По закінченню розмови з майбутніми випускниками шкіл їх було запрошено на день Відкритих дверей та річницю університету. 

38 з учнів виявили бажання подавати документи на вступ до НУБіП України.

Ми дуже сподіваємось, що заходи, проведені на Житомирщині принесуть свої результати і серед першокурсників 2018 року вступу будуть і випускники з цих п’яти  шкіл міста Малин.

Доценти кафедри охорони праці та інженерії середовища Білько Т.О.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook