Студенти-харчовики на ювілейній 20-ій Міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв

27 жовтня 2017 року
Міжнародний виставковий центр, м. Київ

27 жовтня 2017 року розпочалася 20 Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв, на яку завітали з виїзним практичним заняттям студенти 2 курсу спеціальності "Харчові технології" зі своїми наставниками - викладачами кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Марією Жеплінською та Зінаїдою Буровою.

На такого роду заході студенти побували вперше і отримали море позитивних емоцій та вражень. На виставці були представлені харчові продукти з м'яса, риби, молока, овочів та фруктів, меду тощо. Учасники виставки представляли такі країни, як Нідерланди, Італія, Бельгія, Єгипет, Південна Корея, Шрі-Ланка, Туреччина, Литва, Польща, Китай ну і звісно Україна.

   

Різноманіття напоїв, чаїв, кави, кондитерських, макаронних виробів та інших смаколиків, а ще їх дегустація - все це вразило студентів до глибини душі. Студенти отримали домашнє завдання - у вигляді презентації розказати, що найбільше їх вразило від побаченого і як вони бачать, як майбутні виробники харчової продукції, в подальшому розвиток харчової промисловості.

Марія Жеплінська

доцент кафедри процесів і

обладнання переробки продукції АПК

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook