Співробітники кафедри механізації тваринництва прийняли участь у міжнародному семінарі «Дизайн та продуктивність дійкової гуми і її вплив на здоров’я вимені»

2 жовтня 2017 року
Київська область

 Кафедра механізації тваринництва прийняла участь у міжнародному семінарі «Дизайн та продуктивність дійкової гуми і її вплив на здоров’я вимені» за участю організаторів АГРОСИСТЕМА ЛТД (м. Київ) спільно з MILKRITE|INTERPULS.

(Компанія MILKRITE входить до складу Avon rubber plc., провідного виробника дійкової гуми і шлангів для доїння, яка більш 85 років є постачальником дійкової гуми у всьому світі. Група Аvon rubber була заснована в 1885 році і зараз проводить свою діяльність на всіх континентах світу.)
Вступне слово проголошував патріарх доїльної справи Ніно Ніколіні. На першому етапі представники компанії milkrite|InterPuls Мартін Еструп та Валеріу Волков представили результати досліджень різних типів дійкової гуми, їх вплив на здоров’я тварин та на молоковіддачу.
 
На особливу увагу заслуговували результати досліджень проведених професором Екхардом Шютте, що показують значне зростання патогенної мікрофлори при невчасній заміні дійкової гуми.
 
На етапі стажування - практичних досліджень, що проводились на базі ПСП Шевченківське в селі Лука в Київський області, визначались режими роботи доїльного обладнання.
 
Після проведення необхідних вимірювань та здійснення розрахунків було запропоновано варіанти налаштувань доїльного обладнання з метою покращення процесу доїння.
На заключному етапі представниками проводились дослідження отриманого молока на вміст в ньому соматичних клітин. Дослідження проводились з використанням сучасного обладнання – лічильника соматичних клітин Lactoscan SCC.
Результати досліджень показали, що за таким показником як вміст соматичних клітин молоко отримане на ПСП «Шевченківське» можна віднести до екстра ґатунку.
 
Серед учасників семінару були представники господарств молочної галузі таких як ПАТ Зернопродукт МХП філії Гордіївська та Рідний край, ПСП Шевченківське.
 
Компанія АГРОСИСТЕМА ЛТД планує і надалі проводити подібні семінари на цікаві і актуальні теми.
 
Доцент кафедри МТ Заболотько О.О.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook