Делегація університету відбула до Німеччини узгодити умови створення сучасного центру практичної підготовки
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/logo_24.png)
На запрошення Центру практичного навчання в сфері сільського господарства DEULA-Nienburg (Deutsche Lehranstalt für Agrartechnik) делегація університету в складі ректора Станіслава Ніколаєнка та директора Немішаївського агротехнічного коледжу Володимира Альохіна відбула до Німеччини.
![](/sites/default/files/u107/deula.jpg)
Під час візиту планується більш детально ознайомитися з дуальною системою освіти у Німеччині та узгодити умови створення центру практичного навчання на базі Немішаївського агротехнічного коледжу.
Вадим Ткачук