В ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження активно оновлюється лабораторний фонд

14 грудня 2016 року

     Останнім часом парк електротехнічного обладнання поповнюється сучасними апаратами керування і захисту, пристроями контролю і діагностування технічного стану тощо. За таких обставин виникає потреба у оновленні лабораторного фонду навчальних лабораторій і, зокрема тих, що зосереджених на кафедрі електричних машин і експлуатації електрообладнання.

     Так, у поточному навчальному році, продовжується розпочате раніше оновлення робочих місць у лабораторіях електричних апаратів та діагностування енергетичного обладнання. Із допомогою випускників Тищенка О.В., Устимчука Х.Х., Мельника В.М., Зірки С.А., Дудника В.В. та інших обладнано сім робочих місць із вивчення апаратів керування та захисту виробництва провідних вітчизняних та зарубіжних електротехнічних кампаній. Зокрема, в лабораторії електричних апаратів встановлені сучасні модульні автоматичні вимикачі, автоматичний вимикач Compact_NSX з напівпровідниковим розчіплювачем, електромагнітні пускачі, струмові електротеплові реле, реле часу, а в лабораторії діагностування енергетичного обладнання облаштовані робочі місця з контролю технічного стану пристроїв захисного вимикання, вивчення універсального блоку захисту асинхронних електродвигунів УБЗ-302, готуються лабораторні роботи з вивчення можливостей самоконтролю перетворювача частоти для асинхронного електроприводу. Також на кафедрі, за участі студента Чаїна Д.В., розроблений та виготовлений пристрій контролю технічного стану занурювальних електронасосних агрегатів установок водопостачання.

    Студенти під керівництвом професора Лута М.Т. виготовляють чергові стенди для лабораторії електричних апаратів.


     Універсальний пристрій керування та захисту асинхронних електродвигунів на базі блоку УБЗ-302 для лабораторії діагностування енергетичного обладнання

     Перевірка пристрою контролю технічного стану занурювальних електронасосних агрегатів установок водопостачання.

Микола Тихонович Лут,
професор кафедри електричних машин
і експлуатації електрообладнання

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook