Продовження профорієнтаційної роботи кафедрою менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського

25 листопада 2016 року
22 листопада 2016 року старшим викладачем кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Ганною Білецькою було проведено профорієнтаційну роботу в Броварській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7, в ході якої відбулись зустрічі з учнями 11-А, 11-Б та 11-В класів. 
 
Ганна Сергіївна надала старшокласникам детальну інформацію про історію та нинішню структуру НУБіП України, сучасну матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців  за ОС "Бакалавр" та "Магістр". Акцентовано увагу на перевагах навчання на  факультеті аграрного менеджменту, де здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі менеджменту та маркетингу,  освітлено перспективи працевлаштування після закінчення навчання за спеціальністю "Менеджмент організацій і адміністрування". 
 
Було зроблено наголос на те, що  кращі студенти мають можливість навчатись та стажуватись за кордоном, випускники - продовжувати навчання в аспірантурі та докторантурі, а також паралельно отримати другу вищу освіту. Учнів було поінформовано про широкі можливості розвивати свої таланти в музичній, театральній і спортивній сферах та надано вичерпні відповіді на запитання щодо умов проживання в гуртожитках, харчування, доступу до Інтернет-мережі тощо.
 
 
Майбутні абітурієнти заповнили анкети, де висловили свої думки щодо вступу до ВНЗ. 
 
 
Висловлюється подяка за сприяння в організації зустрічей заступнику директора з виховної роботи  Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Конончук Ользі Олегівні, класним керівникам  11-А, 11-Б та 11-В класів - Артюх Світлані Михайлівні, Новошицькій Анні Юріївні та Кочетковій Світлані Григорівні.

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook