Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу
Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/zhim_shtangi_2016_04_kubok_nubip_1.jpg)
1 грудня 2016, 15:17
м. Коломия
Команда НУБіП України планує взяти участь у чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу 1-3 грудня 2016 року в м. Коломия Івано-Франківської області. Готує команду до змагань Олег Паляруш, студент магістратури гуманітарно-педагогічного факультету, відповідальний за підготовку збірної команди НУБіП України з пауерліфтингу. Лист-виклик на змагання: