На базі Мукачівського аграрного коледжу відбувся семінар директорів відокремлених підрозділів

5 листопада 2016 року

У Мукачівському аграрному коледжі відбувся семінар директорів відокремлених підрозділів Національного університету біоресурсів і природокористування України. У ході роботи розглянуто і обговорено низку питань, присвячених інноваціям у вищій освіті та напрямам розвитку  навчального процесу, поліпшенню якості освітніх послуг у базовому закладі та відокремлених підрозділах, демократизації управління та розвитку студентського самоврядування в навчальному закладі  тощо.

 
Семінар відкрив директор Мукачівського аграрного коледжу Юрій Садварі, який привітав всіх учасників, побажав плідної і конструктивної роботи. У своєму виступі він познайомив присутніх з історією навчального закладу, його успіхами і досягненнями за останні роки та основними завданнями колективу на майбутнє.
 
Продовжили роботу семінару проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша та начальник навчального відділу Оксана Зазимко, які детально поінформували учасників про інновації у вищій освіті, що повинні забезпечуватись Законом «Про вищу освіту» та напрями розвитку  навчального процесу в НУБіП. Зокрема, проректор звернув увагу на необхідність внесення змін у даний закон. Оксана Зазимко зауважила, що первинна відповідальність за якість вищої освіти лежить на кожному окремому ВНЗ. Вона зупинилася на статті 16 Закону і проаналізувала принципи та процедури системи внутрішнього забезпечення якості освіти у нашому університеті.
 
 
Заступник директора з виховної роботи Мукачівського аграрного коледжу Іван Щур поділився досвідом виховної роботи у напрямку демократизації управління та розвитку студентського самоврядування в навчальному закладі.
 
По закінченні семінару проректор університету Сергій Кваша прочитав лекцію для студентів щодо проблеми розбалансованості економічних інтересів сталого сільського розвитку.
 
 
Олег Єресько
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook