Студенти-енергетики – переможці Всеукраїнської олімпіади

16 травня 2016 року

     11-13 травня 2016 року на базі Львівського національного аграрного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму "Енергетика та електротехнічні системи в АПК" та спеціальності "Енергетика сільськогосподарського виробництва".

     Участь у ньому взяли 60 студентів з 11 вишів України. Протягом двох днів учасники демонстрували теоретичні знання і практичні навички. У напруженій боротьбі команда НУБіП у складі студентів магістратури Тараса Скіркача, Бодана Віхтя, Анатолія Бурдіна, Анатолія Шарудила та бакалаврату – Володимира Мороза, Євгена Криничного, Дарї Крот виборола перше загальнокомандне місце! А Богдан Віхоть виявився кращим ще й зі спеціальності "Енергетика сільськогосподарського виробництва".

     

     Такий успіх – результат напруженої підготовки. Практично щодня протягом місяця учасники розглядали всі можливі питання та вирішували задачі з надійності роботи електрообладнання під керівництвом професора Леоніда Червінського, доцентів Івана Радька і Семена Волошина, які готували їх до олімпіади. А ще – самостійно працювали у бібліотеці. Тож вітаємо із заслуженою перемогою!

Ірина Білоус 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook