Національна академія аграрних наук відзначила монографію «Агробіологія різосфери рослин»

23 квітня 2016 року

     Національна академія аграрних наук України відзначила своєю високою нагородою «За видатні досягнення в аграрній науці» монографію колективу авторів Я.М. Гадзало, М.В. Патики, А.С. Заришняка «Агробиология ризосферы растений». – К.: Аграр. наука, 2015 (http://nubip.edu.ua/node/16904).

 

 

     Це заслужена оцінка творчої праці колективу авторів і вагомий внесок у розвиток аграрної галузі. В рамках співробітництва з НААНУ вченим вдалося об'єднати та всебічно висвітлити закономірності формування та функціонування складних взаємовідносин в системі «ґрунт – мікроорганізми – рослини», з глибоким аналізом та узагальненням накопичених світових науково-теоретичних і практичних даних про роль і значення біологічної системи ризосфери в житті вищих рослин. 

 

 

 

     Слід зазначити, що вітчизняні праці такого рівня допомагають отримувати і поглиблювати фундаментальні і якісні знання, що, у свою чергу, сприяє розвитку та становленню спеціалістів, науковців, а також популяризації здобутків проведених досліджень серед широкого кола фахівців, виробників, студентів, аспірантів, дослідників-вчених, викладачів, практичних діячів. 

     Вітаємо завідувача кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Миколу Патику з нагородою

і подальшої плідної праці та успіхів на науковій ниві!

Микола Доля,
декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook