Висококваліфікований лікар ветеринарної медицини в галузі скотарства ‒ це престиж, прибуток та кар’єрний ріст!

31 березня 2016 року
Асоціація виробників молока

Навчаючись на магістерській програмі «Ветеринарне забезпечення скотарства, вівчарства та козівництва», керівник програми професор Любецький В.Й. нам часто згадував Асоціацію виробників молока (АВМ), якій потрібні для працевлаштування висококваліфіковані спеціалісти. Дякуючи кафедрі акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин, мені пощастило проходити місяць виробничої практики в АВМ. За цей короткий період отримала величезний вклад в розвиток себе як особистості та формуванні як спеціаліста в галузі скотарства.
Чесно кажучи, до проходження цієї виробничої практики я дещо жалкувала, що обрала саме цю спеціалізацію, не дивлячись на те, що подобається працювати з великою рогатою худобою. Адже лікар ветеринарної медицини на молочно-товарній фермі отримує «копійки», молочне скотарство в Україні сьогодні переживає не найкращі часи та і перспективи та розвитку я не бачила для себе. Проте, моя думка кардинально змінилась після проходження виробничої практики в АВМ.
Перший тиждень нам проводили семінари провідні спеціалісти України в галузі скотарства. І це були не просто лекції, які ми звикли слухати в університеті, це були дискусії, в яких кожен міг висловити свою думку та бачення, тобто це було живе спілкування: студенти задавали питання, які їх цікавили чи які вони не розуміли, лектори залюбки відповідали і пояснювали. Саме така атмосфера надихає на роботу, спонукає дізнаватись щось нове, а саме головне ‒ працювати в цій галузі.
Мене дуже вразив колектив Асоціації, він гармонійний, дружній, усі допомагають один одному як єдине ціле. Так і хочеться стати частинкою цієї системи. Також ми ознайомились з передовою програмою по управлінню стадом Uniform-agri.
Другий тиждень ми проходили практику в якості менеджера в компанії ДК ВЕТ, яка постачає ветеринарні препарати, харчові добавки, інструменти та ветеринарне обладнання на ферми. Ознайомились з асортиментом товарів, системою роботи компанії, основами менеджменту та маркетингу.
Разом з фахівцями з Центру ветеринарного обслуговування брали участь у планових виїздах в господарства, які входять в АВМ. Ми навчилися проводити УЗД вагітності на 32 добу, за результатами дослідження встановлювати діагнози неплідним коровам, проводили штучне осіменіння ректо-цервікальним методом, допомагали в проведенні різних маніпуляцій та хірургічних операцій коровам (кесарів розтин, операції при зміщенні сичуга, ортопедичній патології), ознайомились з протоколами і рекомендаціями, які надавали спеціалісти центру.

Читати далі...

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook