Кафедра міжнародних відносин і суспільних наук

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19, навчальний корпус № 1, кімнати 54, 55, 56.

Тел.: (044) 527-81-16, 527-81-71

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач кафедри (в.о.):
Стрілець Василь Васильович

Доктор історичних наук, професор

 

 

 

Покликання для реєстрації вступників

  

 З ВИСОКОЮ ДУМКОЮ ПРО ЛЮДИНУ

 
Тримаючи руку на пульсі життя, кафедра міжнародних відносин і суспільних наук успішно справляється з низкою завдань, поставлених перед нею як Університетом, так і самим освітнім процесом, котрий, останнім часом відзначається надзвичайно високою динамікою та вимагає неабиякого хисту і зусиль від викладача, аби йти з ним в ногу.
 
Зокрема, силами висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, котрі свої знання успішно застосовують не лише під час підготовки до занять зі студентами, але й безпосередньо на практиці, реалізуючи різноманітні проекти, формується, апробується та вдосконалюється навчально-освітня база для підготовки фахівців у сфері міжнародних відносин, а також туризму та журналістики.
 
 
НПП кафедри, разом з тим, забезпечують на високому науково-освітньому рівні не лише процес викладання низки соціально-гуманітарних дисциплін в Університеті, але й таким чином сприяють збереженню духу «класицизму» у стінах НУБіП України, дбаючи про загальний рівень розвитку молодого громадянина. Адже раніше, аніж кожен із нас є фахівцем в тій чи іншій сфері виробничої чи творчої діяльності, маємо пам’ятати, що ми люди, громадяни, особистості, а отже і діяти відповідно.
 

АНКЕТА ВСТУПНИКА, ПРОМОРОЛИК  ФАКУЛЬТЕТУ : ПЕРЕГЛЯНУТИЗАВАНТАЖИТИ

 

Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» 

 

Спеціальність «Міжнародні відносини» – ЦЕ ВАШ ШАНС! 

 

Запрошуємо до співпраці!

Також кафедра міжнародних відносин і суспільних наук постійно та наполегливо працює над збагаченням новими фактами літопису Університету, розширенням горизонтів його історичного минулого у датах, подіях та видатних особистостях. Відтак, володіючи історичним матеріалом, члени кафедри долучають до славного минулого та сьогодення Університету як студентів та науково-педагогічних працівників закладу, так і широку громадськість в цілому.

З іншого боку, своїми здобутками на ниві науки, освіти, громадської і просвітницької діяльності, літературного мистецтва творять історію сьогодення НУБіП України – вносять посильну, однак вагому і невід’ємну частку в книгу життя Університету.

Зрештою, науково-педагогічні працівники кафедри своєю діяльністю, здобутками в сферах науки, освіти та громадського життя сприяють нарощуванню позитивного іміджу та визнання як гуманітарно-педагогічного факультету, так і Національного університету біоресурсів і природокористування в цілому.

 
 
Володіючи високим науково-інтелектуальним потенціалом та потужним людським ресурсом, колектив кафедри забезпечує опанування студентами професійних знань з освітніх предметів, віднесених до циклу «Міжнародні відносини», а також базових знань з курсів: «Історія української державності», «Історія української культури», «Політологія», «Соціологія», «Демографія», «Соціальна молодіжна політика України», «Соціальна і гуманітарна політика» та «Політологічні аспекти державного управління» для студентів освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» усіх форм навчання українською та англійською мовами. Лекції та семінарські заняття організовуються у відповідності до найновітніших зразків і здобутків у сфері вітчизняної та зарубіжної освіти. Зокрема, йдеться про безпосереднє залучення студента до діалогу та стимулювання його до вирішення евристичних завдань, підтримання атмосфери довіри та комунікативної толерантності, застосування різноманітних засобів унаочнення та апеляція до життєвих прикладів.
 
Колектив кафедри має потужний науково-педагогічний потенціал, а також відзначається помітними науковими, творчими, освітніми здобутками. Сучасні освітні програми в сфері соціально-гуманітарного знання, найновіші розробки і результати наукових розвідок доносить до відома студентського загалу 24 науково-педагогічних працівники, з них 6 докторів і 15 кандидатів наук; 6 професорів, 15 доцентів. Професори Білан С.О.Калуга В.Ф., Стрілець В.В., Томенко М.В., Харченко Л.В., Якушик В.М.; доценти – Асатуров С.К., Булгакова О.В., Варгатюк С.В., Грушецький Б.П.Клименко К.О.Кравченко Н.Б., Кропивко О.М., Лановюк Л.П., Оснач О.М., Радченко Л.С., Рудень Д.М.Севастьянов О.В., Сєкунова Ю.В., Харчук О.О.Хвіст В.О.

 

Новини

Всі новини

6 січня 2016
Кафедра історії і політології

Зі святом Різдва Христового

29 грудня 2015
Кафедра історіїї і політології

ВІТАННЯ З ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ

15 жовтня 2015
Кафедра історіїї і політології

Круглий стіл "ГУМАНІТАРНІ СТУДІЇ: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, МАЙБУТНЄ"

24 вересня 2015
Кафедра історії і політології

Байрак Іван Романович відмітив 75-ти річний ювілей

Оголошення

Всі оголошення

25 серпня 2016
Кафедра історії і політології

Увага! Засідання кафедри

8 червня 2016
Товариство "ЗНАННЯ" України

Запрошуємо послухати лекцію професора Ятченка В.Ф.

Події

Всі події

7 листопада 2018, 18:09

А музика звучить …

7 вересня 2018, 13:08

ІСТОРИЧНА ПРОГУЛЯНКА

6 вересня 2018, 11:22

ІСТОРІЯ, ЩО НАДИХАЄ

5 вересня 2018, 11:14

ЗАЧАРОВАНІ ІСТОРІЄЮ

10 травня 2018, 8:36

Пам'ять минулого

3 листопада 2017, 16:25

Свято сімейної історії

22 вересня 2017, 0:32

НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook