Кафедра історії і політології

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19, навчальний корпус № 1, кімнати 54, 55, 56.

Тел.: (044) 527-81-16, 527-81-71

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач кафедри:
Білан Сергій Олексійович

Доктор історичних наук, професор

 
Кафедра історії і політології забезпечує не лише освітній процес щодо викладання соціально-гуманітарних дисциплін в університеті, але й активно працює над формуванням цілісної історії університету, донесенням її як до студентів та науково-педагогічного складу закладу, так і до широкого загалу. Члени кафедри своєю діяльністю, здобутками в сферах науки, освіти та громадського життя сприяють нарощуванню позитивного іміджу та визнання як гуманітарно-педагогічного факультету, так і Національного університету біоресурсів і природокористування в цілому.
 
Початок існування та діяльності власне кафедри історії і політології покладено рішенням Вченої ради університету від 01.09.2010 року, внаслідок якого зазнали реорганізації структурні складові Природничо-гуманітарного ННІ. Було визнано за доцільне об’єднати науково-педагогічний потенціал і кадровий ресурс в цілому кафедри історії України, а також кафедри політології та соціології, кожна з яких привнесла свої традиції, набутки та славу до тепер уже спільного простору життя та активності, тим самим творячи історію невід’ємної частини гуманітарно-педагогічного факультету.
 

АНКЕТА ВСТУПНИКА, ПРОМОРОЛИК  ФАКУЛЬТЕТУ : ПЕРЕГЛЯНУТИЗАВАНТАЖИТИ

 

Найкращий в Україні університет наук про життя запрошує на навчання

за новою спеціальністю – «Міжнародні відносини»! 

 

Спеціальність «Міжнародні відносини» – ЦЕ ВАШ ШАНС! 

 

Запрошуємо до співпраці!

 

Колектив кафедри забезпечує читання лекцій та проводить семінарські заняття з курсів: «Історія української державності», «Історія української культури», «Політологія», «Соціологія», «Демографія», «Соціальна молодіжна політика України», «Соціальна і гуманітарна політика» та «Політологічні аспекти державного управління» для студентів освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» усіх форм навчання українською та англійською мовами.
 
 
Колектив кафедри має потужний науково-педагогічний потенціал, а також відзначається помітними науковими, творчими, освітніми здобутками. Сучасні освітні програми в сфері соціально-гуманітарного знання, найновіші розробки і результати наукових розвідок доносить до відома студентського загалу 17 науково-педагогічних працівників, з них 3 доктори і 14 кандидатів наук; 2 професори, 14 доцентів, 1 старший викладач. Професори Білан С.О.Томенко М.В.; доценти – Асатуров С.К.Божко О.А.Бойко І.І., Живора С.М., Ісакова Н.П.Калуга В.Ф.Клименко К.О.Костюк О.В., Кравченко Н.Б., Кропивко О.М., Лановюк Л.П., Сєкунова Ю.В., Хвіст В.О.; старший викладач - Рудень Д.М.  

 

Новини

Всі новини

6 січня 2016
Кафедра історії і політології

Зі святом Різдва Христового

29 грудня 2015
Кафедра історіїї і політології

ВІТАННЯ З ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ

15 жовтня 2015
Кафедра історіїї і політології

Круглий стіл "ГУМАНІТАРНІ СТУДІЇ: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, МАЙБУТНЄ"

24 вересня 2015
Кафедра історії і політології

Байрак Іван Романович відмітив 75-ти річний ювілей

Оголошення

Всі оголошення

25 серпня 2016
Кафедра історії і політології

Увага! Засідання кафедри

8 червня 2016
Товариство "ЗНАННЯ" України

Запрошуємо послухати лекцію професора Ятченка В.Ф.

Події

3 листопада 2017, 16:25

Свято сімейної історії

Всі події

22 вересня 2017, 0:32

НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)