Команда факультету аграрного менеджменту перемогла у змаганнях зі стрітболу серед викладачів

8 березня 2016 року

     Поки студенти втягуються в новий навчальний семестр, викладачі з ентузіазмом грають у стрітбол. У перший тиждень весни відбувся фінал спартакіади «Здоров’я» серед наукових, науково-педагогічних, працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України 2015-2016 навчального року. 
     За призові місця боролися: факультет інформаційних технологій та факультет аграрного менеджменту. Після запеклої боротьби переможцями стали представники факультету аграрного менеджменту, які майстерною грою вибороли І місце, кубок та прихильність глядачів.

     Збірна викладачів факультету інформаційних технологій, а саме Олександр Попов, Олексій Ткаченко, Андрій Блозва, під керівництвом капітана команди Михайла Садка виглядала також неперевершено та виборола ІІ місце серед збірних команд університету. 

     Вболівали за команду молоді спортсмени студентської збірної факультету, викладачі та особлива підтримка для нашої збірної була від завідувача кафедри інформаційних систем Михайла Швиденка.

     Все таки, спортивна майстерність, досвід та бажання перемоги дають свої результати, незалежно від віку та масовості команди.


Дар’я Ходій,
фахівець відділу виховної роботи
та студентських справ,
Наталія Клименко,
заступник декана з навчальної та виховної роботи

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook