Ремонт у гуртожитку №2: хочеш жити краще – доклади і своїх рук

18 січня 2016 року

     Ледь завершилися новорічні свята, а в гуртожитку № 2, де проживають студенти факультету аграрного менеджменту, кипить робота – розпочалася заміна електромереж у правому крилі та центральній частині. І це – незважаючи на фінансову скруту – допомагають випускники і благодійники.

     Щодня у гуртожитку працює бригада фахових електриків господарської частини та студентській загін магістрів ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження. Їм активно допомагають і мешканці гуртожитку, які залучаються до організаційних робіт. Хочеш жити краще – доклади і своїх рук, висловлює їх загальну позицію студентка магістратури Марина Бориславська.

     Як розповідає декан факультету Анатолій Остапчук, на сьогодні вже замінено електромережі в 15 кімнатах. Загалом же цього потребують 51 кімната, загальні електромережі на коридорах та електрощитові. Якщо і далі працювати так же дружно, то ці роботи можна завершити в найкоротші терміни. Ректором університету Станіславом Ніколаєнком було поставлене завдання зробити максимальні роботи саме у час зимових канікул і завершити їх до 5 лютого. 

     Паралельно з електриками в гуртожитку працює малярна бригада, яка до кінця березня має завершити косметичний ремонт у коридорах.

Валентин Обрамбальський


 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook