Профорієнтаційна робота як запорука майбутнього набору вступників

17 січня 2016 року

     Для заохочення кращої талановитої молоді до вступу на факультет захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП України науково-педагогічними працівниками кафедри екології агросфери та екологічного контролю постійно ведеться профорієнтаційна робота у загальноосвітніх закладах І-ІІІ ступенів у різних областях України.

     Значну профорієнтаційну роботу у Боярському коледжі екології і природних ресурсів проведено завідувачем кафедри В.М. Чайкою. У своїх розмовах зі студентами він звернув увагу, що на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології діє програма скороченого терміну навчання, а сам факультет має потужну матеріально-технічну і наукову базу. Як результат, 16 студентів випускного курсу виявили бажання навчатися на напрямі підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

     Доцент Ю.В. Рибалко провела профорієнтаційну роботу з учнями старших класів у загальноосвітніх закладах І-ІІІ ступенів у Чернігівській та Київській областях. Зокрема в Івківській ЗОШ та ЗОШ № 6 м. Прилуки Чернігівської області. Стати студентами напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» захотіли семеро учнів, ще двоє – зацікавились «Біотехнологією». Під час спілкування з учнями старших класів Бучанської ЗОШ № 3 Київської області до НУБіП України на напрям підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»виявили бажання вступати 4 учнів. Значну роботу Ю.В. Рибалко провела і зі студентами Київського коледжу міського господарства Академії муніципального управління Києва, окремо зробивши наголос, що на базі факультету захисту рослин, біотехнологій та екології є можливість навчатися за програмою скороченого терміну навчання. Цим зацікавилися 13 студентів випускового курсу.

     Доцентом А.А. Міняйло проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів у Ватутінській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської області. Учні зацікавилися науково-технічною базою факультету, забезпеченням лабораторій, умовами проживання в гуртожитках.

     Для вдосконалення взаємовідносин та організації співробітництва між загальноосвітніми школами та НУБіП України доцент О.І. Наумовська провела роботу в ряді шкіл – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Боярка Київської області, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 с. Раківщина, Великохайчанській ЗОШ, Бондарівській ЗОШ, Бігунській ЗОШ, Норинській ЗОШ Житомирської області. Після цих зустрічей 17 учнів старших шкіл виявили бажання вступати до НУБіП України.

     Доцент Н.М. Білєра відвідала Сонячненську ЗОШ І-ІІІ ступенів Охтирської районної ради Сумської області та провела профорієнтаційну роботу із залученням кращих випускників школи до вступу на факультет захисту рослин, біотехнологій та екології. А доцент кафедри В.П. Строкаль, разом із студенткою факультету захисту рослин, біотехнологій та екології О. Бойко, відвідали Черновозаводську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Полтавської області аби прорекламувати університет і рідний факультет. Під час спілкування учні старших шкіл виявили інтерес до проблем охорони навколишнього середовища, збереження біорізноманіття та підвищення рівня родючості ґрунтів. Також учні цікавилися активністю студентського самоврядування та умовами проживання в гуртожитках. 9 старшокласників виявили бажання вступати до НУБіП України на напрям підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», а 3 – на напрям «Біотехнологія».


В. Строкаль,
доцент кафедри екології агросфери та
екологічного контролю

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook