На факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології запрацював центр профорієнтаційної роботи

23 листопада 2015 року

     «Диплом факультету захисту рослин, біотехнологій та екології – успішний старт твоєї кар'єри» – під таким гаслом пройшла зустріч координатора центру Людмили Соломенко і заступника декана факультету Михайла Ретьмана зі школярами 10-11 класів Бородянського району Київської області. Для якісної подальшої співпраці були укладені договори про співробітництво з районним управлінням освіти та директорами шкіл і ліцеїв району.

     Школярам розповіли про престижність факультету, спеціальності, за якими здійснюється навчання, можливість навчатися в англомовних групах, проходити практики на провідних підприємствах України, що дає можливість працевлаштування. Володіння ж спеціальними знаннями іноземною мовою, відіграє важливу роль для роботодавців, які тісно співпрацюють із закордонними партнерами і ведуть пошук компетентних та комунікабельних працівників.

     Потенційні абітурієнти дізнались також про міжнародні програми, що діють в НУБіП України - TEMPUS, QANTUS, ENAGRA та інші, можливість практичного навчання за кордоном та отримання студентами нашого університету подвійних дипломів європейського зразка.
     Окремо зупинились на різнобарвності студентського життя на факультеті. Тут створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.

     Лейтмотивом зустрічі стало «Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології — чекає Вас, зробіть вибір на користь відмінної карיєри і успіху в Україні та на світовій арені».

     50 учнів з 150, які завітали на факультет, виявили бажання взяти участь в анкетуванні. Його результати показали, що навчатись за спеціальністю «Захист і карантин рослин» виявило бажання 16%, «Біотехнологія та біоінженерії» - 34% та «Екологія» - 18% опитаних. Ще 32% - поки що не визначилось, на якій з трьох спеціальностей хотіли б навчатись.

     Крім цього, з відділом районної освіти Бородянського району та директорами шкіл було досягнуто домовленості про проведення на факультеті 28 листопада 2015 року, у рамках Дня відкритих дверей в НУБіП, круглого столу методичного об’єднання вчителів-природничників району.

Михайло Ретьман ,
заступник декана факультету захисту рослин,
біотехнологій та екології

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook