Екскурсія до музею правової охорони інтелектуальної власності

25 вересня 2015 року

23 вересня студенти факультету економіки та менеджменту груп СА 151 і СО 151 відвідали Музей правової охорони інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» з метою отримання першого практичного досвіду в межах вивчення навчальної дисципліни «Інтелектуальна власність».

Експозиція музею дала можливість здійснити екскурс в історію появи та еволюцію охорони інтелектуальної власності, починаючи з часів Київської держави, появи книгодрукування у ХV ст., Гетьманщини, Директорії УНР і донині.

Студентів особливо зацікавили зображення виробів давньоруських ремісників зі знаками майстрів, описи винаходів та зразки охоронних свідоцтв на товарні знаки ХІХ – ХХІ ст.

Нікого не залишив байдужим розділ музейної експозиції, присвячений винахідницькій діяльності ХІХ – ХХ ст., репрезентований відомими та невідомими широкому загалу прізвищами винахідників, життя і діяльність яких були пов’язані з Україною.

Щиро вдячні завідувачу музею Ферчук Антоніні Михайлівні за цікаву екскурсію та можливість ознайомитися зі змістом роботи та перспективами розвитку Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності».

Н. Шевченко,
старший викладач кафедри cоціально-гуманітарних дисциплін

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook