Відбір студентів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

18 вересня 2015 року

17 вересня в актовому залі інституту відбулася зустріч студентів та співробітників навчального закладу із представниками кафедри військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України: заступником завідувача кафедри Радіоновим Ігорем Павловичем та старшим викладачем Гаркушею Віктором Васильовичем.

 

До відома присутніх було доведено інформацію про Правила відбору студентів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу та зміст Постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 577, згідно з якою військову підготовку на добровільних засадах проходять громадяни України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче освітнього рівня «Бакалавр», придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

 

Особливу зацікавленість викликав виступ к.т.н., старшого викладача кафедри загальнотехнічних дисциплін Кулика Василя Петровича, який нещодавно повернувся із зони ведення бойових дій. Саме він був командиром взводу першого року підготовки офіцерів запасу, яка здійснювалася на базі філії кафедри військової підготовки НУБіП України в Ніжинському агротехнічному інституті.

 

Представники кафедри військової підготовки НУБіП України повідомили, що всі бажаючі ще мають змогу вступити на навчання для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу, оскільки цьогоріч термін подачі документів, а також процес відбору бажаючих продовжено до 28 вересня.

 

Бути офіцером запасу чи не бути? Рішення за вами!

 

С. Толочко,

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook