Семінарське заняття для магістрів-управлінців у науковій бібліотеці

18 вересня 2015 року

     У читальному залі наукової бібліотеки вперше у цьому році відбулося семінарське заняття для магістрів першого року навчання за спеціальністю «Управління навчальним закладом».
      Ініціаторами проведення такого заходу були доцент кафедри методики навчання та управління навчальними закладами Людмила Макодзей та директор наукової бібліотеки Тетяна Кіщак.

      Основна мета – допомогти студентам у пошуку інформації для написання магістерської роботи та наукових досліджень. Тож спочатку Тетяна Кіщак ознайомила присутніх із загальними вимогами щодо підготовки дипломної роботи та наголосила, що з найкращими із них можна ознайомитися у інформаційно-бібліографічному відділі, де вони зберігаються.
    Лариса Сідько, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки, запропонувала до огляду фахові наукові журнали, в яких висвітлюються найактуальніші питання управління навчальним закладом та розповіла присутнім про таблиці УДК, за якими індексуються будь-які наукові роботи. Особливу увагу також приділено ознайомленню з новими правилами бібліографічного опису списку використаних джерел до магістерської роботи.

    Однак найбільш важливим для магістрів звісно ж була можливість ознайомитися із електронним каталогом наукової бібліотеки університету – основного джерела пошуку наукової інформації, а віднедавна – і повнотекстового пошуку як наукових, так і навчальних видань. Тож студенти із неприхованою цікавістю здійснювали пошук необхідних видань та зберігали їх електронні копії.

                                

    Магістрів працівники бібліотеки навчили також користуватись сайтом та електронним каталогом найбільшої книгозбірні України – Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського.
 

Тетяна Кіщак,
директор наукової бібліотеки,

Людмила Макодзей,
доцент кафедри методики навчання та
управління навчальними закладами

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook