Студенти агробіологічного факультету відвідали найбільшу в Європі броварню

13 вересня 2015 року

    За ініціативи викладачів кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика для студентів агробіологічного факультету була організована екскурсія на київський пивзавод «Оболонь». Корпорація «Оболонь» на сьогодні є найбільшим виробником пива в Україні зі стовідсотковим українським капіталом, імпортує пиво більш ніж у 50 країн світу.

      Студенти поринули у захоплюючу подорож найбільшою пивоварнею Європи, ознайомилися з класичною технологією виробництва пива за допомогою найсучаснішого обладнання, побачили унікальні варильні системи, найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу продуктивністю 110 тис. пляшок за годину. Завод дотримується екологічних стандартів, зокрема відходи використовують для годівлі тварин, а з пластикових пляшок виготовляють меблі, бандажі. Приємним сюрпризом на закінчення екскурсії стали подарунки для кожного відвідувача.

     Отримані під час екскурсії знання знадобляться студентам під час вивчення дисципліни «Технологія зберігання та переробки продукції рослинництва».

Доцент кафедри технології зберігання,

переробки та стандартизації продукції рослинництва

ім. проф. Б.В. Лесика
Оксана Володимирівна Завадська

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook